80% захворювань людини викликаються паразитами
- 25.01.2009 11:06Всі лікарі, неважливо, до якої спеціальності вони належать, зобов'язані визнати факт, що по свідоцтвах патологоанатомічної практики, 90% розкритих трупів кишать крупними черв'яками, простими і одноклітинними мікроорганізмами. Не секрет, що бронхіальна астма часто має паразитарну природу: причиною захворювання є печінковий паразит – сосальщик. Не секрет, що цукровий діабет у ряді випадків має паразитарне коріння (трематода великої рогатої худоби). Не секрет, що екзема і псоріаз хвороби, пов'язані з недоліком кремнію, який поглинають паразити, що оселилися в організмі людини.
Не секрет, що пусковим механізмом розвитку запальних захворювань суглобів часто є паразити. Не секрет, що прості одноклітинні паразити приголомшують організм дитяти ще в утробі матері і для боротьби з ними не можна застосувати ні антибіотики, ні опромінення, ні операції. Паразити викликають алергізацію організму людини, знижують опірність інфекційним захворюванням, створюють схильність до хронічних захворювань, а також знижують ефективність вакцинопрофілактики.
Человек может являться «хозяином» более 2000 видов паразитов, от мельчайших микроорганизмов до метровых глистов. Паразиты живут не только в прямой кишке – их можно обнаружить практически в любой части тела: легких, печени, мышцах, суставах, желудке, пищеводе, мозге, крови, коже и даже в глазах.
Люди, неосведомленные об опасности вяло протекающих паразитарных болезней, не осознают тот факт, что домашние животные являются естественными носителями большого количества паразитов, которых они рассеивают повсюду в жилье и заражают хозяев. При этом обычно не проводятся никакие специальные мероприятия по профилактике распространения паразитов или предпринимаемых мер недостаточно.
К сожалению, современные инфекционисты не могут полноценно обследовать человека при помощи традиционных диагностических методов. Каждый врач назначает различные лекарства, которые зачастую не способны справиться с причиной болезни, а лишь «загоняют» ее симптомы глубоко внутрь организма.
Людина може бути «господарем» більше 2000 видів паразитів, від найдрібніших мікроорганізмів до метрових глистів. Паразити живуть не лише в прямій кишці – їх можна виявити практично в будь-якій частині тіла: легенях, печінці, м'язах, суглобах, шлунку, стравоході, мозку, крові, шкірі і навіть в очах. Люди, неінформовані про небезпеку мляво протікаючих паразитарних хвороб, не усвідомлюють той факт, що домашні тварини є природними носіями великої кількості паразитів, яких вони яких вони розсіюють всюди в житлі і заражають господарів. При цьому зазвичай не проводяться жодні спеціальні заходи щодо профілактики поширення паразитів або заходів, що робляться, недостатньо. На жаль, сучасні інфекціоністи не можуть повноцінно обстежувати людини за допомогою традиційних діагностичних методів. Кожна лікарка призначає різні ліки, які частенько не здатні впоратися з причиною хвороби, а лише «заганяють» її симптоми глибоко всередину організму.
Основними симптомами присутності паразитів є:
• кишкові і шлункові розлади,
• депресивні стани,
• порушення ваги і обміну речовин,
• болі в суглобах і м'язах,
• хронічна втома,
• збої в роботі імунної системи,
• алергії, анемія,
• підвищена чутливість до змін погоди,
• проблемна шкіра, • скрегіт зубами,
• порушення сну,
• запалення, бородавки, гранулеми і ін.
Вже перебуваючи в пологових будинках, жінки і новонароджені діти заражаються стафілококами, хламідіями, тріхомонадамі і іншими інфекціями. За даними частотно-резонансної діагностики, паразитами заражене 97% населення, особливо висока міра зараження аскаридами, гостриками і всіма видами стрічкових черв'яків. Грибковими інфекціями заражено більше 25% населення.
70% обстежених пацієнтів заражено токсоплазмамі – найдрібнішими паразитами, що мешкають в головному мозку. Це внутріклітинні паразити, руйнівні клітини головного мозку, а також що живуть у внутрішніх органах, м'язах і лімфовузлах. Зараження походить від кішок, собак, птиць, а також через молоко сільськогосподарських тварин. При вагітності заражається і майбутнє дитя, оскільки плацента інфікованої жінки не здатна боротися з проникненням токсоплазм.
Джерело: http://kiz.dn.ua
Коментарі (0)
Другие новости:
- 21.11.2024 14:56
- 15.11.2024 13:14
- 15.11.2024 12:27
- 08.11.2024 11:46
- 31.10.2024 11:40
- 30.10.2024 09:01
- 29.10.2024 16:37
- 29.10.2024 09:25