Податкова міліція вилучила 3 кілограма золота у м. Чернівці
- 16.01.2009 10:13
Майже 3 кілограма золотих виробів орієнтовною вартістю 627 тисяч гривень вилучили працівники податкової міліції ДПІ у місті Чернівці в мешканки села Бояни Новоселицького району. За останній місяць це вже другий виявлений правоохоронцями факт продажу виробів з жовтого металу без жодних дозвільних документів - нагадаємо, що напередодні Новорічних свят працівниками податкової міліції ще в однієї горе-продавчині було вилучено понад 2 кілограми дорогоцінного товару.
У цьому випадку підпільна крамарка намагалася незаконно реалізувати ювелірні вироби турецького виробництва в одному з секторів Калинівського ринку. Як з'ясували міліціянти, жінка не мала державної реєстрації та ліцензії на цей вид діяльності. По даному факту триває перевірка.
Фото http://fotki.yandex.ru
Джерело: управління податкової міліції ДПА в Чернівецькій о
Коментарі (0)
Другие новости:
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
- 05.06.2026 06:52
Криза це шанс: 5 способів перетворити стрес і невдачі на поштовх до розвитку
Чому кризи не завжди руйнують
- 02.06.2026 09:14
- 27.05.2026 07:13
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни
Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
.jpg)
«Зелена карта» для авто: обов’язкове страхування для поїздок за кордон