Причини безпліддя психосоматика

- 15.02.2024 15:22
Причини безпліддя психосоматика

Сьогодні поговоримо про безпліддя та про причини, які до нього призводять.

Проблема з фертильністю зростає у всьому світі, і Росія не виняток. Близько 15-20% пар у Росії є безплідними. Проблеми із зачаттям зазнає кожна четверта-п'ята сімейна пара. У 40–60% випадків безпліддя обумовлено порушеннями репродуктивної функції жінки, у 27–48% – порушеннями в подружжя. У кожному 20-му випадку причину встановити неможливо. 

Причини безпліддя

  • захворювання жіночих та чоловічих статевих органів;
  • ендокринні порушення;
  • психосоматичні проблеми;
  • емоційний стан жінки;
  • страхи.

Зупинімося докладніше на деяких причинах, що заважають настанню здорової вагітності:

1. Дисменорея (розлад менструального циклу). Менструальний цикл - один із проявів жіночності. Це здатність бути відкритою, приймати, вирощувати та віддавати світові. Через цей процес жінка розкриває свою природу. Розлад менструального циклу свідчить, що жінка приймає остаточно свою жіночу природу. Якщо менструації проходять болісно, ​​отже, на рівні підсвідомості є якийсь біль від сприйняття себе жінкою. Ще одна можлива причина порушення місячних - це почуття провини та страх, пов'язані зі статевим актом. У вас сильна переконаність, що все, пов'язане з геніталіями, гріховне чи нечисте.

2. Аменорея. Відсутність місячних відображає небажання бути жінкою, ворожість до самої себе, неприйняття своєї жіночності.

3. Маткова кровотеча. Сплив крові з матки символізує радість, що йде. Відчуйте себе справжньою жінкою та поверніть радість у свій світ. Вам заважають зробити це давні образи і злість – звільніться від них.

4. Викидень. У підсвідомості є сильний страх перед народженням дитини і перед майбутнім. Це може бути невпевненість у чоловікові: «А раптом він мене покине! І я залишуся сама з дитиною». Або невпевненість у своїх силах: «Не зараз – після…». Відчуття помилковості вибору моменту вагітності та народження дитини. Як і у випадку з токсикозом, у жінки є приховане, підсвідоме небажання мати дитину. Її організм відкидає плід.

5. Аборт. Це відкидання майбутнього Роду, це переривання енергії життя. Щоб відновити обірвані нитки і запустити енергію життя в Роду, необхідно покаятися, вибачитися у Душі ненародженої дитини і відпустити її нового втілення. Аборт – це завжди агресія та насильство. Чому жінка та чоловік наважуються на аборт? Тому що в їхньому житті існують певні обставини: зачаття внаслідок «випадкового» статевого зв'язку; «цивільний» шлюб (співжиття); матеріальні проблеми (відсутність роботи, власного житла, нестача грошей); навчання; конфлікти у відносинах та інших. Але справжня причина абортів — бажання насолоджуватися і небажання мати дитини і брати він відповідальність.

Сьогодні ми розглянули лише частину причин, які ведуть до безпліддя. У наступних листах розберемо страхи, які заважають завагітніти, захворювання жіночих та чоловічих статевих органів.


Ключові слова: безпліддя та про причини

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дністер та його притоки різко зменшилися в об’ємі Один із авторів відео припускає, що воду з Дністра спустили для
- 27.05.2024 17:42
У Чернівецькому районі поліцейські задокументували ДТП з потерпілими Учора, 26 травня, в с. Ржавинці трапилася аварія, під час якої
- 27.05.2024 15:36
Перевод документов для украинцев за границей онлайн Перевод документов: виды и особенности
- 24.05.2024 14:42
Доверенность на автомобиль: как оформить если украинец за границей? оверенность на автомобиль – это официальный документ, удостоверяющий передачу прав на
- 19.05.2024 18:55
В Ірані зазнав аварії один із трьох вертольотів у кортежі президента країни Ібрахіма Раїсі Поки що неясно, чи перебував президент у цьому гелікоптері
- 19.05.2024 17:56
Що у новому законі про мобілізацію? - стисло Стисло згадуємо, що там у новому законі про мобілізацію.
- 18.05.2024 14:55
Довіреність для переоформлення майна, якщо чоловік за кордоном Як зробити довіреність для переоформлення майна в Україні, якщо чоловік за кордоном?
- 18.05.2024 14:07
Військові адвокати - задайте питання онлайн! Військові адвокати: Роль, Функції та Важливість
- 16.05.2024 15:39
Страхи, які заважають завагітніти Сьогодні ми обговоримо страхи, які заважають жінці завагітніти.
- 16.05.2024 09:18
Психосоматика шкірних захворювань алергія Психосоматичні причини алергії
- 02.05.2024 00:11

Всі новини