Психосоматика шкірних захворювань алергія
- 02.05.2024 00:11Алергія – хвороба ХХI століття. За статистикою, сьогодні на неї страждає кожен п'ятий житель нашої планети (від 20 до 40% населення). Це лише офіційні дані, насправді ситуацію гірша. Міжнародна статистика говорить про те, що за останні 20 років захворюваність на алергію зросла в 3-4 рази.
Погана екологія, нераціональне харчування, часте вживання ліків, безконтрольне використання антибіотиків і БАДів, регулярний стрес, недостатня фізична активність, зміни клімату - все це фактори розвитку алергії. Але справжня причина криється в іншому... У чому ж давайте розбиратися!
Психосоматичні причини алергії
Відсутність емоційного контролю. Підсвідомість таким чином виводить назовні почуття та емоції, які людина в собі пригнічує і які можуть забруднити її душу. Щоб цього не сталося, організм виплескує назовні накопичені образи, роздратування, жалість і агресія за допомогою алергічної реакції на щось (пилок, якийсь продукт харчування або доглядовий засіб). Зовнішні чинники є допоміжними, основна причина у підсвідомості та невмінні правильно реагувати на стресові ситуації.
Непереносимість та неприйняття когось чи чогось у житті. Це може бути хтось із людей, якась сфера життя чи подія.
Діти прояв алергії — це відображення поведінки батьків. Діти, на відміну дорослих, ще навчилися контролювати свої емоції, тому працювати над своїм емоційним станом потрібно батькам.
Якщо у дитини алергія:
Подумайте, коли вперше у вашої дитини виявилася алергічна реакція.
Згадайте детально, яке у вас було емоційне тло під час вагітності та за рік до неї, які взаємини з партнером, чи були негативні думки та емоції в той час.
Перегляньте всі події того часу з новими почуттями та емоціями. На першому місці має бути кохання. Необхідно пробачити всіх людей, які були причетні до негативних емоцій.
Шкірні захворювання
Висип. Більшість дитячих хвороб супроводжується шкірним висипом. Через висипання відбувається очищення та звільнення. Дитячі лікарі знають, що висип у дитини краще не пригнічувати. Що більше висипання — то швидше відбувається процес лікування. Роздратована шкіра дає батькам сигнал про те, що у вашому житті не вистачає спокою, уваги та ласки. Але це потрібно не лише вам. Кожна людина потребує цього. Тому почніть самі дарувати близьким турботу та увагу, любов і ласку. Гладьте та обіймайте їх.
Екзема та нейродерміт. Причиною екземи у дорослої людини є неприйняття якоїсь людини, події або, навпаки, брак любові, ласки, ніжних дотиків, статева незадоволеність. До екземи та нейродерміту призводять ревнощі, психічні зриви, тобто сильні стреси. У такі моменти виходить назовні колосальна агресія.
Псоріаз. Виявляється у вигляді окреслених вогнищ запалення, покритих сріблясто-білими лусочками, які є свого роду панциром. Він відмежовує те, що всередині від реалій зовнішнього світу. За цим захистом ховається страх впустити когось чи щось у своє життя. Страх бути скривдженим, приниженим, ображеним. Також причиною розвитку псоріазу може стати сильне почуття провини та бажання самопокарання.
Психосоматика шкірних захворювань
Алергія на пилок
За статистикою МОЗ, в Росії на поліноз страждає кожна третя доросла і кожна четверта дитина, і їх кількість щороку зростає. Як вирішення проблеми медицина пропонує антигістамінні препарати, які не лікують захворювання, а лише полегшують на якийсь час симптоми.
Поки людина не знайде глибинної причини виникнення алергії, вона повертатиметься до неї знову і знову. Від будь-якої хвороби можна вилікуватися, звернувшись до своєї підсвідомості. Але буває так, що не всім вдається самостійно налагодити контакт зі своїм несвідомим. Тоді на допомогу приходять психологи, коучи, психосоматологи, ігропрактики - фахівці професій, які допомагають, які можуть стати провідниками у світ підсвідомості клієнта і допомогти йому отримати відповіді від підсвідомості і наблизити його до зцілення.
Коментарі (0)
Другие новости:
- 11.12.2024 16:56
- 06.12.2024 23:20
- 06.12.2024 18:24
- 06.12.2024 17:19
- 06.12.2024 15:44
- 03.12.2024 16:53
- 02.12.2024 09:12
- 29.11.2024 09:02
- 25.11.2024 18:01