У Чернівцях судитимуть наркоугруповання, яке займалося реалізацією наркотиків на території трьох областей
- 11.01.2024 09:52![У Чернівцях судитимуть наркоугруповання, яке займалося реалізацією наркотиків на території трьох областей](/foto/news/234234234477.jpeg)
У Чернівцях судитимуть наркоугруповання, яке займалося реалізацією наркотиків на території трьох областей: слідчі поліції завершили досудове розслідування
У червні минулого року працівників Чернівецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно з співробітниками Головного управління Національної поліції Чернівецької області припинили діяльність групи осіб, яка через телеграм-канал незаконно збувала канабіс, екстазі, амфетамін, метамфетамін, солі «PVP» та марки LSD. Наразі правоохоронці зібрали беззаперечні докази протиправної діяльності фігурантів та матеріали провадження з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду.
В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що двоє жителів Чернівців – 20-річний чоловік та 39-річна жінка, виконуючи ролі співорганізаторів, налагодили схему збуту наркотичних речовин через телеграм-канал. Чернівчани закуповували наркотики оптовими партіями, а в орендованому приміщенні фасували їх на дози та виставляли на продаж. Асортимент інтернет магазину в основному складався з канабісу, амфетаміну, метамфетаміну, солей «PVP», екстазі та марок LSD.
В подальшому, з метою розширення мережі збуту, буковинці залучили до своїх незаконних оборудок двох жителів Львова, віком 26 та 29 років, та 27-річного хмельничанина, які виконували функції наркокур’єрів у своїх областях.
За оперативною інформацією оборудки інтернет-крамниці складали більше півмільйона гривень в місяць.
Під час проведення санкціонованих обшуків у правопорушників правоохоронці виявили і вилучили більше 2-х кілограмів наркотиків, чорнові записи, мобільні телефони, приладдя для пакування наркотичних засобів, банківські картки.
Наразі співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду.
Усім учасникам наркоугрупування інкримінують вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. За вчинене фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Коментарі (0)
Другие новости:
![](/foto/news/3423423552111.jpeg)
- 23.07.2024 12:14
![](/foto/news/24234234234.jpg)
- 19.07.2024 21:51
![](/foto/news/23123123311111.jpg)
- 18.07.2024 11:34
![](/foto/news/2342333423444.jpeg)
- 18.07.2024 10:45
![](/foto/news/342342342222.jpeg)
- 15.07.2024 09:00
![](/foto/news/34534534534555.webp)
- 14.07.2024 11:05
![](/foto/news/2342342342344222.jpeg)
- 14.07.2024 11:01
![](/foto/news/34234234234.jpeg)
- 14.07.2024 10:52
![](/foto/news/423423423444.jpeg)
- 12.07.2024 15:57