Які школи переходять на онлайн-навчання від сьогодні?
- 24.01.2022 09:05![Які школи переходять на онлайн-навчання від сьогодні?](/foto/news/5262623523423.jpg)
В Україні школи переходять на онлайн-навчання: хто з понеділка не сяде за парти
В Україні школи переходять на онлайн-навчання: хто з понеділка не сяде за парти
З понеділка, 24 січня, школи у деяких областях України переходять на дистанційне навчання. Це пов'язано з різким стрибком захворюваності на сезонні вірусні недуги і COVID-19.
Карантин у школах України у зв'язку із захворюваністю
Через зростання динаміки захворюваності місцева влада в регіонах ухвалила рішення про переведення школярів на онлайн-заняття. Такі заходи стосуватимуться не лише загальноосвітніх шкіл/гімназій/ліцеїв, а й шкіл позакласних уроків. При цьому дошкільні заклади працюватимуть у звичайному режимі.
Ужгород
З 24 січня до 7 лютого школи Ужгорода переходять на дистанційне навчання. Це пов'язано зі зростанням захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19.
Двотижневий карантин з дистанційною формою навчання відноситься також до міських художніх та спортивних шкіл. Дитячі дошкільні заклади працюватимуть у звичайному режимі.
Львів
З 24 січня учні 5-11 класів через зростання захворювання на COVID перейдуть на дистанційну форму навчання. Вона триватиме протягом двох тижнів – до 7 лютого.
З понеділка також прийматиметься рішення щодо молодших класів. При цьому позашкільна школа із 24 січня також перейде на дистанційну форму.
Чернівецька область
З 24 січня до 7 лютого всі школи області переходять на дистанційне навчання. Таке рішення 20 січня ухвалила обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час свого засідання.
Суми
З 24 січня учні 5-11 класів та вихованці закладів позашкільної освіти переходять на дистанційне навчання. Рішення комісії діятиме протягом двох тижнів – до 4 лютого включно.
У разі погіршення епідемічної ситуації – можливе позачергове проведення засідання комісії.
Дистанційне навчання через "мінування"
У кількох областях адміністрації шкіл ухвалили рішення про перехід на дистанційне навчання через частіші повідомлення про мінування.
Миколаїв
Чотири школи у місті перейшли на дистанційне навчання ще з 18 січня. Таке рішення ухвалили через регулярні повідомлення про мінування.
Черкаси
Там департамент освіти та гуманітарної політики з 17 січня рекомендує всім школам міста вести навчання у дистанційному форматі. Це пов'язано з тим, що з 12 січня щодня надходять повідомлення про замінування закладів загальної середньої освіти міста, що ставить під загрозу збереження життя та здоров'я учасників навчального процесу.
Коментарі (0)
Другие новости:
![](/foto/news/3423423552111.jpeg)
- 23.07.2024 12:14
![](/foto/news/24234234234.jpg)
- 19.07.2024 21:51
![](/foto/news/23123123311111.jpg)
- 18.07.2024 11:34
![](/foto/news/2342333423444.jpeg)
- 18.07.2024 10:45
![](/foto/news/342342342222.jpeg)
- 15.07.2024 09:00
![](/foto/news/34534534534555.webp)
- 14.07.2024 11:05
![](/foto/news/2342342342344222.jpeg)
- 14.07.2024 11:01
![](/foto/news/34234234234.jpeg)
- 14.07.2024 10:52
![](/foto/news/423423423444.jpeg)
- 12.07.2024 15:57