До уваги буковинців: триває реєстрація на 8-й Міжнародний PR-Фестиваль
- 28.05.2009 18:32
8 Міжнародний PR-Фестиваль: команда корабля готується відшвартуватись".
Як повідомили "Платиновій Буковині" організатори, 8 Міжнародний фестиваль суспільних комунікацій, у буквальному розумінні цього слова, відпливе 20 червня від пристані річкового вокзалу Києва. Сформована програма, команда з 100 учасників практично зібрана. Місія фестивалю: надати учасникам емоційний заряд бадьорості та оптимізму, розкрити перспективи розвитку ринку суспільних комунікац й в Україні , показати гідні цілі" на шляху до успіху у наш бурхливий час змін". У якості спікерів- офіцерів корабля", виступають визнані лідери PR-консалтингу та корпоративного сектору ринку. Детально про програму можна д знатись - http://www.prschool.kiev.ua/ ru/fest.
Фестиваль відбудеться у форматі шоу, але при цьому торкатиметься найважливіших питань життя PR-суспільства не лише України, але Росії . Постановчий круглий стіл" проводитиме ветеран російського PR", президент холдингу Паблісіті" (Росія) Гай Ханов.
Дискусія надасть відповіді на принципово важлив питання для практики в галузі в нашій країні , в нших пострадянських державах": що відбувається з галуззю в умовах кризи, що буде з нею у осяжній перспективі. Але найважливіше: як уроки повинні зрозуміти піарщики з факту різкого скорочення ринку суспільних комунікацій.
Своє бачення ситуації та свій досвід передадуть в яскравих майстер-класах Жанна Ревнова, керівник напрямку корпоративних комунікацій Київстар", Дмитро Васильєв, директор служби зв'язк в з громадськістю компан ХХ1 стол ття", Олена Фіть , керівник напрямку маркетингу PR компан Кінто".
Безперечний інтерес викличе доповідь Віктора Дубровіна, одного з провідних в Україні спеціаліста в з розробки ефективних комунікаційних компаній в мережі нтернет, що присвячена можливостям нтернет у галузі комунікацій. Важливі підказки для практиків будуть у виступі Олени Дерев'янко, керуючого директора компанії "PR-service", віце-президента PR-Ліги, члена IPRA, кандидата економічних наук та Бориса Ткачова, майстра брендингу, стратегічних маркетингових комунікацій, директора по стратег РА Euro RSCG Kiev. Буде розглянута така нестандартна тематика: як розпізнати характер людини та його здатність до брехні у відповідності з власним почерком.
Загальний настрій та очікування всіх учасників, як вже зареєструвались на сайті
висловила Богданова Марина, директор PR-агентства "Сфера": Сподіваюсь на свято професіоналів: цікаво, весело, тепло та яскраво. Тон презентації фестивалю та зміст вже в дпов ідають моїм очікуванням. Ще я сподіваюсь на взаїмну доброзичливість, на спілкування в площин "ми одної крові ". Бажаю успіхів в організац фестивалю.
Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
Другие новости:

- 18.04.2025 12:01

- 08.04.2025 17:07

- 07.04.2025 15:47
Почему банки в Украине заблокируют вашу карту? 5 причин
Основные причины блокировки карты
- 01.04.2025 16:49
- 01.04.2025 16:49

- 01.04.2025 11:37
Як вирахувати свій грошовий код?
Багато психологів, езотериків і практик фінансового благополуччя стверджують, що гроші притягуються не
- 30.03.2025 13:09
- 30.03.2025 13:09
Як перевірити справжність купюри долар?
снує кілька способів перевірити справжність купюри в доларах, використовуючи її грошовий код:
- 29.03.2025 09:04
- 29.03.2025 09:04

- 28.03.2025 17:49
Как высчитать свой денежный код
Практика привлечения денег: как высчитать свой денежный код и написать его на купюре $1
- 26.03.2025 10:06
- 26.03.2025 10:06