Як повідомила Прес-секретар Президента Ірина Ванникова, причиною цього стали технічні несправності літака. Літак Президента перебував у повітрі 20 хвилин.
Глава держави разом із делегацією скористався резервним літаком ІЛ-62 із фонду Державного управління справами і відбув до Львова, щоб продовжити робочу регіональну поїздку.
В зв'язку з інцедентом, візит до Львова відбудеться за скороченим графіком і Президент планує повернутися до Києва орієнтовно о 15.00.
У резервному фонді ДУС знаходиться 5 літаків.
Водночас, за інформацією "Української правди", у той час, коли в аеропорт повернувся літак президента, там перебувала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, у якої на четвер заплановано візит до Москви. Вона, за джерелами видання, "в порушення протоколу навіть не підійшла до президента".
Довідка.
6 вересня літак Ан-140 авіакомпанії "Південні авіалінії" зробив аварійну посадку в державному міжнародному аеропорту "Бориспіль" . Про це сказано в повідомленні Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. О 18:40 при заході на посадку літака, що здійснював рейс "Івано-Франківськ - Бориспіль", не випустилась передня стійка шасі аеробуса. Після повторної безрезультатної спроби випустити шасі командир повітряного судна вирішив посадити його на дві основні стійки. У зв'язку із цим на аеродромі аварійно-рятувальні підрозділи МНС, бригади медичної швидкої допомоги й аеродромні служби були приведені в готовність до дій за призначенням. Пожежними підрозділами МНС на посадковій смузі була підготовлена пінна подушка. О 19:26 літак здійснив аварійну посадку на дві основні стійки шасі без наслідків. На борту перебували 12 пасажирів і 4 члени екіпажу, жертв і постраждалих немає.Причини пригоди з'ясовують фахівці.
.jpg)

Як налаштувати себе на успіх
Рютте зробив заяву про можливі строки мирної угоди та необхідність «перевірити Путіна»
Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей
4 фишки iPhone, о которых стоит знать перед покупкой
Росія продовжує атакувати Україну дронами: де загроза ударів сьогодні ввечорі?