На посаду мера Сторожинця претендують голова РДА, підприємці та військовий пенсіонер

- 21.05.2009 17:56
На посаду мера Сторожинця претендують голова РДА, підприємці та військовий пенсіонер

Кандидатами на посаду Сторожинецького міського голови, дострокові вибори якого призначено на 14 червня, зареєструвалося 7 претендентів, – повідомили в Сторожинецькій районній територіальній виборчій комісії. П'ятеро з них самовисуванці. Один кандидат висунутий зборами райорганізації партії "Єдиний центр", ще один – райорганізацією КПУ. Голова Сторожинецькогої РДА Микола Карлійчук, колишній член СДПУ(о), а нині депутат обласної ради від НСНУ, на вибори мера Сторожинця йде як висуванець "Єдиного центру". Комуністів на виборах мера Сторожинця представляє 42-річний партієць, підприємець Роман Чоботар.

Голова райорганізації НРУ, підприємець Володимир Токарюк зареєстрований на виборах мера як самовисуванець. Самовисуванцем на виборах мера балотується й керівник районної організації "Партії захисників Вітчизни", підприємець Ілля Боднар. Кандидат у мери військовий пенсіонер Георгій Бужняк, випускник Вищого Донецького військово-політичного училища інженерних військ, нині очолює Сторожинецьку районну територіальну виборчу комісію. Ще один кандидат у мери, колишній підприємець Василь Казюк, нині тимчасово не працює, але є депутатом Сторожинецької міської ради. Самовисуванням на посаду мера балотується і приватний підприємець Василь Антонюк.

Позачергові вибори Сторожинецького міського голови призначено у зв'язку з достроковим припиненням повноважень Сторожинецького міського голови Миколи Бойчука, якого 8 жовтня 2007 року було затримано на робочому місці при отриманні хабара у 145 тисяч гривень за сприяння у купівлі об'єкта нерухомості в престижному районі міста і засуджено до 8 років позбавлення волі.

Джерело: ДОБА


Ключові слова: Позачергові вибори, міського голови, Сторожинець

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Операція Павутина: як СБУ вивела з ладу стратегічну авіацію РФ У ніч на 1 червня дрони з фур одночасно
- 02.06.2025 11:02
У Кам’янці-Подільському натовп заблокував авто ТЦК У Хмельницькій області стався резонансний інцидент: близько 100 осіб
- 30.05.2025 11:32
Психологічні та фізіологічні аспекти високої схильності до ризику У ході різних досліджень було виявлено, що більш високу схильність до ризику виявляють особи агресивні, які
- 27.05.2025 16:22
Приклади відповідності КВЕДів ФОП/ТОВ до кодів ДК 021:2015 Питання: як відповідають КВЕДи ФОП КВЕДи ТОВ до кодів ДК 021:2015 ?
- 26.05.2025 11:17
Что влияет на цены рынка криптовалют и от чего зависит цена Монеро? Что такое Monero и в чем ее особенность?
- 22.05.2025 13:48
Як отримати прописку в житлі без власника в Україні Як прописатися в житлі без згоди власника в Україні
- 22.05.2025 13:12
Фахівець з кібербезпеки Євген Шевцов пояснив, як не стати жертвою шахраїв у месенджерах Одна з найчастіших схем, які використовують шахраї вже дуже давно
- 22.05.2025 12:41
Який КВЕД ФОП підходить для ДК 021:2015 72420000-0 Який КВЕД для ДК 021:2015: 44330000-2, Який КВЕД ФОП для ДК 021:2015 72420000-0
- 22.05.2025 12:28
Опунція: чим корисна і кому не можна Симпатичний кактус, що складається з «коржиків» - це
- 20.05.2025 12:14

Всі новини