Юлію Тимошенко благословили в стилі Майдану
- 25.08.2011 15:22
Священик Українській греко-католицькій церкві Михайло Нискогуз освятив зал Печерського районного суду Києва, де судять екс-прем'єра України, лідера опозиційної партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. Про це повідомляється на сайті Тимошенко.
За інформацією джерела, священик також благословив підсудну. "Господи, прошу тебе, дай мудрість, мужність і силу витримати слузі Божої Юлії, яка захищає справедливість, яка захищає права народу", - сказав він.
Після закінчення молитви священик, вимовив гасло "Помаранчевої революції" - "Разом нас багато, нас не подолати" (рядок з пісні гурту "Ґринджоли", яка стала неофіційним гімном "помаранчевих").
Раніше, як повідомлялося, Тимошенко підтримав глава Української православної церкви (Київського патріархату) Філарет, який запропонував взяти її на поруки. Щоправда, суд всі клопотання про звільнення екс-прем'єра відхилив.
Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Прокуратура стверджує, що її дії завдали державі збитку у півтора мільярда гривень (близько 187 мільйонів доларів). Сама вона звинувачення відкидає, заявляючи, що піддається політичним переслідуванням.
Суд над Тимошенко почався в червні. На початку серпня екс-прем'єр була арештована (до цього вона перебувала під підпискою про невиїзд). Приводом для арешту стало порушення судових процедур з боку Тимошенко.
Коментарі (0)
Другие новости:
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
Завтра, 11 січня, Україну очікує по-справжньому зимова погода з сильними морозами
У ніч на 11 січня стовпчики термометрів у більшості областей опустяться до -7-14 градусів
- 10.01.2026 18:42
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління