Нафта дешевшає через побоювання падіння попиту

- 12.08.2011 10:26
Нафта дешевшає через побоювання падіння попиту

Нафта знижується в ціні в п'ятницю після двох днів зростання на тлі зміцнення долара і побоювання про попиту в розвинених країнах.

Сильних даних про безробіття в США, які призвели до зростання вартості нафти на 3 відсотки на попередній сесії, виявилося недостатньо, щоб довго підтримувати цей підйом.

Долар продовжує зростати після того, як в четвер показав кращий в історії денний підвищення по відношенню до швейцарського франка.

"Щоб переконати ринок в хорошому попиті, і щоб ціни стабільно йшли до $100 за барель, потрібні сильні індикатори, - сказав Кен Хасегава з Newedge brokerage. - До тих пір ми будемо бачити значну волатильність і коливання до $2- $3 на день".

Вересневі ф'ючерси на нафту Brent подешевіли на $0,65 до $107,32. Ф'ючерси на американську легку нафту опустилися на $1,05 до $84,675 за барель.

Погіршення прогнозу економічного зростання і поява нових ознак стресу на фінансових ринках посилили знижувальний тиск на нафту, написали аналітики JP Morgan у доповіді.

Банк зберіг середній прогноз вартості Brent на рівні $110 за барель в цьому кварталі і $115 - у наступному завдяки підтримує фундаментальних показників. Але погіршення економічного зростання змусило його скоротити прогноз попиту у другому півріччі 2011 року на 250.000 барелів у добу до 1,1-1,2 мільйона барелів у добу.

Ціни виросли в четвер після повідомлення міністерства праці США про зниження числа звернень за допомогою з безробіття 7.000 минулого тижня до мінімального рівня з початку квітня.

Швейцарський франк зазнав важкі втрати в Азії в п'ятницю, рекордно знизившись до долара і євро після того, як Національний банк Швейцарії пригрозив продовжити боротьбу зі зміцненням своєї валюти.


Ключові слова: ціни на нафту, нафтопродукти дорожчають, долар зміцнюється, ф'ючерси на нафту

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як українцям отримати румунське громадянство: основні способи у 2025 році Найшвидший і відносно простий шлях до румунського паспорта — це процедура
- 19.05.2025 17:59
Мер Бухареста переміг на виборах президента Румунії Після підрахунку 99% голосів Нікушор Дан випереджає Джорджа Сіміона на президентських виборах у Румунії. Сіміон не визнає поразки.
- 19.05.2025 09:11
Які алергени у Хургаді? Алергія у Хургаді та Єгипті Постійний фактор у Хургаді. Через пустельний клімат дрібнодисперсний пил і
- 15.05.2025 09:23
Смертельний теракт у Могадішо: 21 загиблий під час атаки на військову базу Теракт стався вранці, коли десятки молодиків зібралися біля воріт військової баз
- 14.05.2025 18:06
Як отримати аліменти в Україні? Поради адвоката Аліменти в Україні: основні аспекти та порядок стягнення
- 12.05.2025 10:17
Какие аллергены в Хургаде? Аллергия в Хургаде Постоянный фактор в Хургаде. Из-за пустынного климата мелкодисперсная
- 12.05.2025 09:20
Как справиться с выгоранием? Когда вас охватывает чувство выгорания, а привычные дела кажутся непосильными, вернуть продуктивность может быть
- 09.05.2025 17:55
Нового Папу Римського обрано! Символ віри та надії: білий дим над Сикстинською капелою
- 08.05.2025 20:28
Новый Папа Римский избран 8 мая 2025 года Белый дым над Ватиканом: католический мир встретил нового Папу Римского
- 08.05.2025 20:22

Всі новини