Інфляція в Україні досягла максимуму

- 21.07.2011 11:01
Інфляція в Україні досягла максимуму

У червні інфляція досягла рівня 11,9% - найвищий показник з грудня 2009, який імовірно і буде максимальним до кінця року, хоча невеликий зростання можливе ще протягом липня. Про це повідомляють фінансові аналітики.

На їх переконання, в подальші місяці зростання цін сповільниться, оскільки в той же період минулого року відбулося зростання тарифів на житлово–комунальні послуги та акцизні ставки. Пенсійна реформа, як одна з умов отримання траншу від МВФ, підвищила ймовірність підняття тарифів на житлово–комунальні послуги, і свою чергу буде мати істотний вплив на інфляцію.

"Виходячи з нашого прогнозу незначного загального підвищення тарифів на житлово–комунальні послуги, ми підвищуємо наші інфляційні очікування на 2011 рік до 11% р/р. Оскільки подальші жорсткі заходи в енергетичному секторі можуть бути відкладено до наступного року, ми також збільшуємо наш прогноз ІСЦ на 2012 рік до 9%", - аналітик одного з банків Мар'ян Заблоцький.


Ключові слова: інфляція в Україні, рівень інфляції, фінансові аналітики, тарифи ЖКГ

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Старейшие серийные убийцы в мире кто самые старейшие серийные убийцы в мире?
- 23.02.2025 10:45
Что такое лимбо скейтинг? Лимбоскейтинг — это необычный и захватывающий
- 22.02.2025 09:19
Відійшла у вічність неймовірна людина Людмила Володимірівна Кондрук Людмила Володимирівна присвятила своє життя створенню атмосфери тепла, затишку та вишуканого смаку.
- 21.02.2025 19:31
У Чернівцях 21-річний водій мікроавтобуса влетів у тролейбус та:загинув ДТП Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілим в обласному
- 21.02.2025 11:40
Коротко честно про криптовалюту Криптовалюта: что это такое и почему она меняет финансовый мир?
- 21.02.2025 09:42
Трамп вважає, що Росія має козирі у переговорах щодо України Колишній та новий президент США Дональд Трамп знову висловився про війну
- 21.02.2025 08:15
Коліматорні приціли: поєднання технологій та комфорту в стрільбі Сучасні стрільці все частіше вибирають інноваційні пристрої, які підвищують точність
- 20.02.2025 14:38
Податок на нерухомість 2025: що очікує покупців та продавців? Власники нерухомості при продажу житла зобов'язані
- 20.02.2025 10:35
Россия имеет козыри против Украины. Прав ли Трамп про Россию? Что Трамп сказал про Россию и Украину? Вопрос: правда ли что Россия иммет козыри против Украины перед Трампом? Правда ли, что Трамп считает, что Россия имеет "козыри" в переговорах по Украине. Правда ли, что Трамп поддерживает Путина в 2025 году?
- 20.02.2025 07:47

Всі новини