Twitter та Facebook: інтернет-революції не скоро затихнуть
- 02.02.2011 11:30
Бурління в Інтернеті навколо спершу туніських, а тепер і єгипетських подій можуть позначитися на політичному житті інших країн арабського світу. На даний момент прямо в 'Фейсбук' планується революція в Сирії.
В усякому разі, в цій соціальній мережі зараз діє сторінка 'The Syrian Revolution 2011', що закликає сирійців до загальної громадянської непокори, повідомляє Fast Company. День 4 лютого тут оголошений "першим днем гніву гордого сирійського народу '.
Поки важко сказати, виллються ці заклики в щось серйозне, але на даний момент їх 'залайкало' більше 8 тисяч чоловік. Раніше онлайн-агітки на користь демонстрацій в Каїрі збирали десятки тисяч свої лайкою '. З огляду на сумний досвід Єгипту, сирійським владі явно пора задуматися про відключення свого народу від Інтернету.
Між тим, президент країни Башар аль-Ассад днями заявив, що ситуація в Сирії стабільна. Треба думати, він виключає можливість розвитку подій за туніському або єгипетському сценаріями.
Крім того, доступ до "Фейсбук" в Сирії і без того офіційно заблокований, тому революційно налаштованим громадянам цієї країни доводиться заходити на цей та інші заборонені онлайн-сервіси обхідними шляхами.
Twitter теж традиційно відіграє свою роль у підбурюванні до громадянської непокори. Тут навіть має ходіння план народних акцій протесту, що включає, крім Єгипту та Сирії, ще такі країни як Судан, Ємен, Алжир і Бахрейн.
Коментарі (0)
Другие новости:
Як налаштувати себе на успіх
У ритмі алгоритму. Чи можливо налаштувати мозок на успіх?
- 11.12.2025 15:08
Рютте зробив заяву про можливі строки мирної угоди та необхідність «перевірити Путіна»
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що саме
- 11.12.2025 14:53
Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства
Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах
Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей
Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Росія продовжує атакувати Україну дронами: де загроза ударів сьогодні ввечорі?
Обстріли та наслідки
- 07.12.2025 20:43
- 05.12.2025 20:36
.jpg)
4 фишки iPhone, о которых стоит знать перед покупкой