Психосоматика жіночих хвороб

- 08.04.2024 00:13
Психосоматика жіночих хвороб

Сьогодні поговоримо про психосоматику жіночих хвороб. Тільки усвідомлення глибинних причин та зміна свого світогляду допомагає вилікуватися від недуги, а не замаскувати її на якийсь час.

Захворювання статевих органів мають жінки, які не приймають своєї жіночої природи і агресивно ставляться до чоловіків. Хвороба сигналізує, що потрібно змінити ставлення до себе, прийняти своє тіло, свою жіночність, полюбити себе та навчитися правильно взаємодіяти з чоловіком, виявляти кращі жіночі якості: гнучкість, терпіння, чуйність та ніжність.
Кожна хвороба має власну підсвідому причину. Ознайомтеся із психосоматикою поширених жіночих захворювань.

Психосоматика жіночих захворювань

Ерозія шийки матки. Символізує вражене жіноче самолюбство. Ви не можете реалізуватись як жінка, не знаєте як це зробити. Ви почуваєтеся знедоленою, кинутою (через зраду чоловіка чи з інших причин).
Ендометріоз. Засмучення та розчарування в житті жінки призводять до змін у матці. Ви почуваєтеся незахищеною, ніби на вас «нападають», підсвідомо очікуєте на зраду з боку чоловіків. Підміняєте кохання іншими почуттями.
Запалення зовнішніх статевих органів. Символізує жіночі принципи. Ви боїтеся виявитися не на висоті, сумніваєтеся у своїй жіночності. Ви часто ображаєтеся на чоловіків, відчуваєте злість, зневагу, висуваєте претензії. Як жінка ви відчуваєте своє безсилля і не вірите, що можете впливати на протилежну стать.
Кісти, пухлини, запалення яєчників. Яєчники символізують жіночі творчі центри та реагують на страх втрати близької людини (чоловіка, дитини, батька) або навіть тварини, пов'язаної зі смертю чи переїздом. Проблеми з яєчниками - це складнощі з реалізацією свого жіночого початку в цьому світі, викликані негативними думками-блоками щодо себе як жінки та чоловіків.
Фіброміома матки. Матка символізує місце життєвої сили жінки, та її стан відбиває, наскільки вона змогла проявити себе у світі як жінка, мати, дружина. Пухлина матки - це образи на чоловіків, які жінка давно виношує в собі. Вона сприймає дії та слова чоловіків як удар по своєму жіночому самолюбству. Але за законом відображення у її підсвідомості вже є негативні думки та почуття щодо себе та чоловіків. Чоловіки лише підносять уроки прийняття та любові до себе та до них.

Психосоматика жіночих хвороб

Щоранку і щовечора вимовляйте вголос або про себе ці цілющі думки:

Моя Душа прийшла в цей світ у жіночому тілі, і тому я приймаю свою природу, своє тіло і з радістю виявляю приховані в мені жіночі енергії на благо світу! Все, що пов'язано зі статевими органами, чисто та божественно!
Бути жінкою – чудово! Я приймаю все, що з цим пов'язано: моє красиве жіноче тіло, гармонійний менструальний цикл, обов'язки дочки, дружини і матері, що випливають з особливостей моєї жіночої природи, зачаття, вагітність, пологи, вигодовування дитини грудьми, виховання дітей та їхнє відпускання у великий світ .
Мої статеві органи абсолютно здорові!


Ключові слова: Психосоматика жіночих хвороб

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дністер та його притоки різко зменшилися в об’ємі Один із авторів відео припускає, що воду з Дністра спустили для
- 27.05.2024 17:42
У Чернівецькому районі поліцейські задокументували ДТП з потерпілими Учора, 26 травня, в с. Ржавинці трапилася аварія, під час якої
- 27.05.2024 15:36
Перевод документов для украинцев за границей онлайн Перевод документов: виды и особенности
- 24.05.2024 14:42
Доверенность на автомобиль: как оформить если украинец за границей? оверенность на автомобиль – это официальный документ, удостоверяющий передачу прав на
- 19.05.2024 18:55
В Ірані зазнав аварії один із трьох вертольотів у кортежі президента країни Ібрахіма Раїсі Поки що неясно, чи перебував президент у цьому гелікоптері
- 19.05.2024 17:56
Що у новому законі про мобілізацію? - стисло Стисло згадуємо, що там у новому законі про мобілізацію.
- 18.05.2024 14:55
Довіреність для переоформлення майна, якщо чоловік за кордоном Як зробити довіреність для переоформлення майна в Україні, якщо чоловік за кордоном?
- 18.05.2024 14:07
Військові адвокати - задайте питання онлайн! Військові адвокати: Роль, Функції та Важливість
- 16.05.2024 15:39
Страхи, які заважають завагітніти Сьогодні ми обговоримо страхи, які заважають жінці завагітніти.
- 16.05.2024 09:18
Психосоматика шкірних захворювань алергія Психосоматичні причини алергії
- 02.05.2024 00:11

Всі новини