Вчені провели есперимент з передачею думок

- 01.10.2018 11:42
Вчені провели есперимент з передачею думок

Вчені з Вашингтонського університету в Сіетлі заявили, що отримали можливість "читати" думки.

Дослідники використовували  електроенцефалографічні датчики для реєстрації даних активності мозку. Також були використані апарати танскраніальної магнітної стимуляції, за допомогою яких є можливість подавати сигнали напряму у мозок. За допомогою даних приладів вчені змогли створити так звану "мозкову мережу".

Цікаво, що експерименти в даному полі розпочались ще у 2015 році. Тоді в рамках досліду дві людини подумки давали відповіді на питання одне одного. З розвитком технологій "мозкову мережу" вдалось збільшити до трьох осіб. Проект разом із моделлю мозкової мережі наразі відомий як BrainNet.

В рамках даного експерименту троє людей перебували в окремих приміщеннях та грали одне з одним в гру на кшталт "Тетрісу". Власне, процс відбувався наступним чином. ІГрове поле бачили двоє людей, у той час як третя особа керувала безпосередньо самою грою і могла бачити лише верхню частину ігрового екрану та випадаючу фігуру. У той же час, нижню частину екрану, куди мала би впасти фігура, третій учасник BrainNet не бачив. Двоє учасників, які бачили все ігрове поле повністю, давали йому підказки сигналами через мозкову мережу.

Передача сигналів відбувалась наступним чином. Передаваючи команду, людина дивилась на світлодіоди, що миготіли із частотою 15 та 17 герц Мозок людини починав випромінювати електричний сигнал з такою самою частотою, аби його могла спіймати система з ЕЕГ-датчиками. За допомогою частоти система визначала, яка команда відповідає якому сигналу, після чого за допомогою апарату транскраніальної магнітної стимуляції імпульс передавався до мозку гравця, що бачив лише фігуру та верхню частину екрану. Отримуваний імпульс сприймався як поява світлового спалаху. Імпульс також передавався, якщо фігуру необхідно було обертати.

Вчені зазначають, що мозкові мережі можуть під'єднувати значно більшу кількість людей, і таким чином, до прикладу, соціальні мережі можуть вийти на кардинально новий рівень.

 


Ключові слова: передача думок на відстані, транслювання думок, читати думки за допомогою науки, мозкова мережа

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Новый год:2025 время перезагрузки и новых надежд Для кого-то это повод подвести итоги, для других – попытка
- 21.11.2024 14:56
Як заброньованому виїхати за кордон? З початком дії воєнного стану в Україні запроваджено обмеження на перетин
- 15.11.2024 13:14
КиївПрайд: скандал через співпадіння з Днем пам’яті жертв Голодомору Співпадіння дат: проблема етики чи випадковість?
- 15.11.2024 12:27
У Чернівцях за клопотанням слідчих поліції взято під варту місцевого наркозбувача Здійснюючи превентивні поліцейські заходи на території міста Чернівці, правоохоронці з
- 08.11.2024 11:46
Дональд Трамп одержал победу 2024 Победа Трампа также привела к усилению позиций
- 06.11.2024 14:48
Психологічна допомога для чоловіків Чому за допомогою звертаються чоловіки
- 31.10.2024 22:58
За допомогу в перетині кордону чоловікам - засудили на 2 роки тюрми Відповідно до вироку Новоселицького районного суду Чернівецького району, двох
- 31.10.2024 11:40
Какие черты лица у мужчин и женщин, которые изменяют? Выяснилось, что изменщиков можно отличить по определенным типичным чертам лица
- 30.10.2024 09:01
Введено спрощений алгоритм переведення військових Новий алгоритм спрощує процедуру переведення військовослужбовців
- 29.10.2024 16:37
Огляд основних воєнних дій в Україні з 21 по 27 жовтня Союзники та партнери підтримують Україну
- 29.10.2024 09:25

Всі новини