Без змін залишено 87% оскаржених рішень податківців

- 11.03.2015 16:29
Без змін залишено 87% оскаржених рішень податківців

Фахівці фіскального відомства, розглянули впродовж січня-лютого 2015 року подані скарги, що стосувались 15 повідомлень – рішень платників, прийнятих за наслідками проведених перевірок. Без змін залишили 13 (або 87 відсотків) – на суму понад 37,3 млн. грн. Окрім цього, при розгляді двох таких скарг було збільшено суму податкових зобов’язань та штрафних санкцій на 6,5 тис. грн.

Посадовці управління правової роботи регіональної фіскальної служби наголошують, що Податковий кодекс України (ст.56) передбачає право платника податків оскаржувати рішення державної податкової інспекції щодо донарахування податкового зобов’язання чи застосування фінансової санкції. Термін такого оскарження діє впродовж 10 днів з дня отримання платником податкового повідомлення – рішення Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Окрім цього, у відомстві наголошують, що поряд із застосуванням адміністративного оскарження з 17 січня поточного року бізнес має законний механізм податкового компромісу з державою, який дозволяє платникам уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податків на прибуток та додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року.

Оскільки, саме з цієї дати набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

При застосуванні процедури податкового компромісу платник сплачує 5% від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов'язань. При цьому, інші 95 відсотків такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: запити до податкової, ДФС Чернівці, Чернівці податкова

Если вы заметили ошибку, выделите текст с ошибкой и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Чому банк може заблокувати карту? 5 причин блокування карток Чому банки в Україні можуьб заблокувати вашу картку? Розповімо основні причини
- 07.04.2025 15:47
Почему банки в Украине заблокируют вашу карту? 5 причин Основные причины блокировки карты
- 01.04.2025 16:49
Як прийняти спадщину якщо чоловік за кордоном? Якщо ви перебуваєте за кордоном і хочете оформити спадщину в Україні, це можливо. Для цього потрібно подати заяву про прийняття спадщини, завірену нотаріально.
- 01.04.2025 11:37
Як вирахувати свій грошовий код? Багато психологів, езотериків і практик фінансового благополуччя стверджують, що гроші притягуються не
- 30.03.2025 13:09
Як перевірити справжність купюри долар? снує кілька способів перевірити справжність купюри в доларах, використовуючи її грошовий код:
- 29.03.2025 09:04
Как высчитать свой денежный код Практика привлечения денег: как высчитать свой денежный код и написать его на купюре $1
- 26.03.2025 10:06
Зближення між Вашингтоном і Москвою з питань виборів в Україні викликає стурбованість Україна злякалася, оскільки США та Росія наполягають на проведенні виборів, пише Політико.
- 24.03.2025 15:56
Чому принцеса Діана не спілкувалася із сестрою Як відомо, принцеса Діана виросла в багатодітній сім'ї – мала
- 24.03.2025 12:14

Всі новини