"300 днів" - в містах Євро

- 15.08.2011 12:27
"300 днів" - в містах Євро

13 серпня Україна і Польща відзначили 300 днів до старту чемпіонату Європи з футболу 2012 року. У приймаючих містах пройшли урочисті заходи, які створили прекрасну рекламу майбутнього турніру.

Зокрема, в Донецьку відбувся конкурс малюнка на асфальті, під час якого юні жителі столиці Донбасу створювали неповторні зображення на тему майбутнього континентальної першості. За кращі роботи конкурсанти отримали подарунки з символікою Євро-2012. Крім цього, в приймаючому місті пройшло музичне шоу ляльок-велетнів. "Сьогодні все зроблено для того, щоб чемпіонат пройшов на високому рівні. І керівництво країни і керівники областей і міст прекрасно розуміють, що це унікальна можливість для України показати всьому світу, хто такі українці і чим є наша країна. Сьогодні я не бачу складних проблем, що ми не встигнемо в термін підготувати всі", - відзначив Друг Євро-2012 Сергій Бубка.

В той же час в Харкові на головній площі міста, де під час проведення чемпіонату буде розташовуватися офіційна фан-зона турніру, відбувся виступ харківської команди "Майданс". Група з 300 осіб почала своє шоу під назвою "Енергія футболу" композицією з чисел 301 і 300. Вони символізували відлік часу, а футбольний м'яч у виконанні команди став уособленням майбутнього спортивної події. "Рівно через 300 днів, в 19:00, в Харкові почнеться перший матч чемпіонату. Тому символічно, що 300 харківських хлопців саме в цей час танцювали на площі, щоб харків'яни відчули дух наближення свята. Ми раді, що у них все вийшло", - підкреслила після виступу директор департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Харківської міської ради Наталія Мірошниченко.

Київ і Львів відзначали "300 днів" без концертів, на будівельних майданчиках. Тут повним ходом йдуть роботи на стадіонах і аеропортах. За 300 днів, що залишилися до старту Євро-2012, Україні необхідно закінчити підготовку всіх необхідних інфраструктурних об'єктів, а також налагодити їх операційну діяльність.

Восени, крім двох арен, що готуються до здачі в експлуатацію головні авіатранспортні об'єкти. Донецьк спочатку запустить нову злітно-посадочний смугу (жовтень 2011-го), а в грудні відкриє новий термінал. Львів у листопаді здасть термінал, а в грудні 2011-го - перон. Київ відкриє новий термінал "D" також в листопаді. Харків, який запустив новий аеровокзал ще в серпні минулого року, планує в листопаді здати аэродиспетчерскую вишку, а в грудні - запустити нову ЗПС. Наступний етап - операційний запуск всіх об'єктів. На все про все у нас - золотих 300 днів.


Ключові слова: підготовка до Євро-2012, Сергій Бубка, 300 днів до Євро-2012, міста проведення Євро-2012

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Модні тренди 2026 Ключові тренди 2026:
- 02.02.2026 12:44
Мода 2026 года: тренды Ключевые тренды 2026
- 02.02.2026 12:44
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51

Всі новини