Девальвації гривні не буде

- 28.04.2011 11:59
Девальвації гривні не буде

Україна зможе уникнути девальвації національної валюти, і органам державної влади вдасться виконати макроекономічні показники Державного бюджету на цей рік. Таку думку напередодні висловив народний депутат України, заступник голови Комітету ВР з питань бюджету Владислав Лук'янов.

 "Головним чинником стабільності внутрішньої валюти була збалансованість бюджету. Якщо ми говоримо про останніх двох бюджетах - 2010 і 2011 років, то динаміка в цьому напрямку є позитивною. Ми бачимо, що від 5%-ного дефіциту перейшли до 3%-ному дефіциту бюджету. Ми знижуємо дефіцитність бюджету. При цьому знижується дефіцитність бюджету не тільки державного, але і дефіцит "Нафтогазу", за який нас дуже критикували. І якщо брати загальний дефіцит, то він не виходить за 2,5%", - говорить Владислав Лук'янов.

 За його словами, протягом всіх трьох місяців першого кварталу 2011 року державний бюджет виконувався як за доходами, так і за витратами. "Тобто в цій ситуації уряд виконує бюджет, який прийнятий. Більш того, бюджет прийнятий на новому Бюджетному кодексі, в якому закладені ряд механізмів - механізми цільового планування, механізми середньострокового планування", - підкреслив народний депутат.


Ключові слова: девальвація гривні, внутрішня валюта України, дефіцит бюджету, державний бюджет України

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Загострення конфлікту: Іран та Ізраїль у прямому протистоянні Напруженість між Ізраїлем та Іраном досягла
- 19.06.2025 16:29
Обострение конфликта: Иран и Израиль в прямом противостоянии Свежие данные: 1. Масштабная иранская
- 19.06.2025 16:27
Як підготуватися до розлучення? Поради юриста Підготовка до розлучення вимагає шанобливого юридичного та
- 17.06.2025 15:43
Что происходит в Иране и Израиле простыми словами? Израиль и Иран – на грани великой войны: что происходит
- 16.06.2025 15:17
Израиль готовится к удару по Ирану Что происходит в Иране?
- 16.06.2025 13:57
Що відбувається в Ірані та Ізраїлі простими словами? Ізраїль і Іран — на межі великої війни: що відбувається
- 13.06.2025 15:16
Робот-пылесос Xiaomi Robot не подает воду как исправить Если фильтр системы подачи воды загрязнен, его нужно очистить.
- 08.06.2025 15:28
Конфлікт Маска та Трампа: битва у цифровому просторі На початку червня 2025 року інтернет став свідком гучного публічного конфлікту
- 06.06.2025 14:16

Всі новини