Влада України відкинула причетність до теракту в Крокус Сіті Холл

- 27.03.2024 13:03
Влада України відкинула причетність до теракту в Крокус Сіті Холл

МЗС України назвало звинувачення у причетності Києва до теракту в «Крокус Сіті Холлі» «спланованою провокацією Кремля». Зі схожою заявою виступили в ГУР Міноборони України.

«Вважаємо такі звинувачення спланованою провокацією Кремля з метою подальшого нагнітання антиукраїнської істерії в російському суспільстві, створення умов для посилення мобілізації російських громадян для участі у злочинній агресії проти нашої держави та дискредитації України в очах міжнародної спільноти», — йдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті МЗС України.

«Це свідома провокація спецслужб Путіна, про яку попереджала міжнародна спільнота. Кремлівський тиран із цього розпочинав свою кар'єру і такими ж злочинами проти власних громадян хоче її завершити», — заявив у коментарі виданню «Українська правда» представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Радник офісу президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк також відкинув причетність Києва до теракту.

«Щодо подій у „Крокус Сіті“ у російському Підмосков'ї, де щойно відбулися певні події, певна стрілянина, певні терористичні дії з боку невстановлених осіб. Давайте зафіксуємо: Україна абсолютно точно не має жодного відношення до цих подій», - заявив він.

Читайте також:

 

Представники російської влади вже почали звинувачувати у події Україну
«Якщо буде встановлено, що це терористи київського режиму, чинити з ними та їхніми ідейними натхненниками інакше – неможливо. Усі вони мають бути знайдені та безжально знищені як терористи. Включно з офіційними особами держави, яка вчинила таке злодіяння», — написав у своєму телеграм-каналі заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв.

Перший заступник голови Ради федерації з оборони Віктор Болдирєв також звинуватив Україну в теракті у Москві.

«Те, що сталося в „Крокус Сіті Холлі“, — це теракт та диверсія з боку України. Терористам немає прощення. Їх треба усувати на місці», - написав він.

«Багато тіл було знайдено у туалетах, кімнатах для годування та приміщеннях, де прибиральники зберігали інвентар – там люди ховалися від стрілянини. Багато хто просто задихнувся через дим, на тілах немає поранень», — йдеться у цьому повідомленні.

МОЗ РФ опублікувало список із 146 постраждалих, серед яких семеро дітей.

Міністр охорони здоров'я Михайло Мурашко повідомив про госпіталізацію 115 осіб, з яких п'ятеро – діти

Відповідальність за теракт взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава». Російські пропагандисти назвали цю заяву фейком.


Ключові слова: крокус хол новини, винні в Крокус хол, новини про крокус

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Нового Папу Римського обрано! Символ віри та надії: білий дим над Сикстинською капелою
- 08.05.2025 20:28
Новый Папа Римский избран 8 мая 2025 года Белый дым над Ватиканом: католический мир встретил нового Папу Римского
- 08.05.2025 20:22
Подвійне вбивство поблизу Києва сусід вбив військового та тещу.Відео Поліція Київської області затримала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві
- 08.05.2025 16:18
Як подати на розлучення в Україні: покрокова інструкція та необхідні документи Процедура розірвання шлюбу в Україні може здатися складною, особливо якщо
- 07.05.2025 09:36
Шкідливе морозиво на полицях магазинів України Фахівці з харчової безпеки попереджають про небезпеку так званого морозива з
- 06.05.2025 13:36
Вредное мороженое на полках магазинов Украины Это мороженое лучше оставить на полке: что не стоит покупать в магазинах Украины
- 05.05.2025 11:43
Трамп зробив заяви щодо шляхів врегулювання війни між Україною та Росіє Президент США Дональд Трамп зробив низку гучних заяв щодо можливих
- 05.05.2025 11:38
Трамп выразил осторожный оптимизм в отношении будущего мирного соглашения На вопрос о том, планирует ли он в ближайшем будущем встретиться с президентом
- 05.05.2025 11:36
Оформление гражданства Румынии: новый список документов на 2025 год С марта - апреля 2025 года в Румынии вступили в силу обновлённые требования к
- 05.05.2025 10:43

Всі новини