За результатами досліджень, фахівці констатували, що жодної загрози здоров’ю учнів та персоналу ЗОШ №22 не існує.

- 15.12.2008 13:35
За результатами досліджень, фахівці констатували, що жодної загрози здоров’ю учнів та персоналу ЗОШ №22  не існує.

Базові станції стільникового зв’язку та антени не створюють загрози здоров’ю учнів 

Загрози здоров’ю учнів та персоналу ЗОШ №22 та ЗОШ №27 від впливу електромагнітного випромінювання базових станцій стільникового зв’язку та антен не існує. Такі висновки фахівців Державного інституту гігієни та медичної екології ім.О.Марзєєва АМН України, які у листопаді цього року з використанням спеціального обладнання провели дослідження рівнів електромагнітного поля у Чернівцях в районі вулиць Південно-Кільцевої та Воробкевича.

Для проведення досліджень використовувався аналізатор спектру FSH6 з дистанційним управлінням RS-233 та ізотропна система для вимірювання з системою RFEX для EMF. Визначалися рівні напруженості електромагнітного поля, яке створюють як передавачі базових станцій стільникового зв’язку, так і антени, що працюють цілодобово на різних робочих частотах.

Під час здійснення замірів були присутні члени міської робочої групи у складі заступника міської голови Інни Онацької, представників облСЕС, міських управлінь освіти та ГУ МНС у Чернівецькій області, Чернівецької філії Центру «Укрчастотнагляд», батьківського комітету та батьківської ради, директора шкіл. Запрошувалися також представники мобільних операторів.

Заміри були безпосередньо зроблені у в шести точках у приміщеннях ЗОШ №22 та трьох точках у приміщеннях ЗОШ №27.

Встановлено, що сумарне електромагнітне навантаження в усіх точках замірів на території ЗОШ №22 не перевищує гранично допустимого рівня та складає від нього від 1,83 до 17,2%.

Сумарне електромагнітне навантаження в усіх точках замірів на території ЗОШ №27 також не перевищує гранично допустимого рівня та складає від нього від 13,9% до 40,1%.

За висновками фахівців Державного інституту гігієни та медичної екології ім. О.Марзєєва АМН України, ці рівні не перевищують як гранично допустимих рівнів для кожного з досліджених діапазонів радіочастот (6-3 В/м та 2,5 мкВт/см2), так і гранично допустимого рівня загального електромагнітного навантаження, обумовлених «Державними санітарними нормами і правилами захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань».

За результатами досліджень, фахівці констатували, що жодної загрози здоров’ю учнів та персоналу ЗОШ №22 та ЗОШ №27 від впливу електромагнітного випромінювання базових станцій стільникового зв’язку та антен не існує.

Результати досліджень затвердив завідувач лабораторії гігієни електромагнітних випробувань Державного інституту гігієни та медичної екології ім.О.Марзєєва АМН України професор Юрій Думанський.

Прес центр ПБ


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гель-лак: запорука ідеального манікюру Важко уявити, але ще десятки років тому манікюр був зовсім іншим і
- 21.11.2025 09:00
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04

Всі новини