Місто-побратим Саскатун підтримує Чернівці
- 19.11.2014 12:34
18 листопада відбулася зустріч Чернівецького міського голови О.Каспрука з представниками міста-побратима Чернівців Саскатуна (Канада) – депутатом міської ради Заком Джефріс та репортером журналу «Lviv Today», уродженцем Саскатуна, який вже 2 роки живе в Україні, Лі Ріні.
У ході зустрічі обговорювались питання необхідності активізації побратимських відносин між Саскатуном та Чернівцями, в тому числі із залученням активістів Конгресу Українців Канади та інших українських організацій в Канаді. Адже жителі цієї країни надзвичайно підтримують поступ України на євроінтеграційному шляху та боротьбу за незалежність.
Так, завдяки Конгресу військовим, що захищають Україну на Сході, було передано 2000 електронних книг. Також свого часу саскатунці ініціювали підняття українського прапора на міській раді в знак підтримки України. Готові вони долучатися і до інших ініціатив на підтримку братнього народу та міста-побратима, зазначив Зак Джефріс.
Сторони домовились про відновлення двосторонніх контактів між міськими радами та про пошук спільних проектів задля добробуту обох громад.
Коментарі (0)
Другие новости:
Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США
За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому
перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати
Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт
О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
.jpg)
Модні тренди 2026