Новини Донецьк, Луганськ 08 04 2014

- 08.04.2014 10:36
Новини Донецьк, Луганськ 08 04 2014

Шахтарі Донбасу не підтримують сепаратистські настрої. Зазначається, що до страйків їх мали намір схилити, однак позитивних олткликов ці дії не викликали.

Микола Волинко, який очолює Незалежну профспілку гірників Донбасу, зазначив, що в регіоні займаються поширенням завідомо неправдивої інформації, а місцевий уряд підливає масла у вогонь сепаратистів.

Волинко зазначив, що проросійські активісти навіть звертались до гірникам за підтримкою, однак ті відповіли їм відмовою. Шахтарі зазначили, що вони хочуть працювати і заробляти, і на шахту лізти не варто.

Керівник профспілки шахтарів Донбасу зазначив, що людей намагаються спровокувати, привести їх до протестним настроям через поширення неправдивої інформації. Волинко зазначає, що на людей тиснуть психологічно, обіцяють підвищені пенсії, однак гроші брати нізвідки. За словами голови профспілки, з Кримом ще виникають труднощі, і невідомо, що буде з Донбасом.

Крім того, як один з аргументів сепаратистів використовується факт щодо того, хто в Україні кого годує. Волинко зазначив, що вся промисловість в Україні лежить, і які можуть з цього приводу виникати питання.

Місцевий уряд підіграє сепаратистським настроям, аналогічну позицію займають і силовики, зазначає лідер НПГД.

Варто підкреслити, що в понеділок, 7 квітня, в Донецьку, а також Луганську та Харкові пройшли мітинги на підтримку Росії. Сепаратисти Донецька, Луганська тощо конликтуют з прихильниками Евромайдана, є інформація про постраждалих. Крім того, в Донецьку сепаратисти захопили будівлю ОДА та СБУ, а також проголосували за проведення референдуму про статус Донбасу, який намічений на 11 травня.


Ключові слова: Луганськ Донецьк 08.04.2014, протести на Донбасы, Донбас сепаратисти

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Почему не стоит доверять экстрасенсам? Вот причины почему не стоит доверять экстрасенсам:
- 10.01.2025 20:16
Признаки и симптомы повреждения органов Почему повреждение органов является серьезной травмой?
- 10.01.2025 16:07
Буковинці за добу перерахували 43 тисячі гривень шахраям Протягом доби двоє людей із Чернівецького та Дністровського районів стали
- 08.01.2025 12:27
Чи потрібно сплачувати ЄСВ та ЄП під час воєнного стану? Чи необхідно сплачувати ЄСВ та ЄП під час воєнного стану?
- 03.01.2025 20:10
Долгожители мужчины чаще женаты, долгожители женщины одиноки Исследования показывают, что семейное положение оказывает значительное влияние
- 27.12.2024 21:35
Професія професійний водій: відмінні риси та критерії майстерності Професійний водій – це не просто людина з великим досвідом
- 24.12.2024 11:21
Астролог назвав жінок за знаком Зодіаку, яких приваблюють проблемні чоловіки Особисте щастя – важливий елемент добробуту, незалежно від
- 24.12.2024 11:08
Як традиційно святкувати Різдво в Україні Різдвяні традиції в Україні
- 24.12.2024 02:39
У Чернівецькій області жоден медзаклад не прийняв на роботу колишніх керівників МСЕК З 1 січня 2025 року в Україні припиняють функціонування всі медико-соціальні експертні комісі
- 23.12.2024 13:02

Всі новини