У м. Глибока фірма Біотал ("BIOTAL") розробила проект очисних споруд.
- 18.06.2009 16:08![У м. Глибока фірма Біотал ("BIOTAL") розробила проект очисних споруд.](/foto/news/biotallogo.jpg)
У Чернівцях завершується проведення інвестиційної експертизи проектно-кошторисної документації на каналізування та водопостачання вул.Заставнянської. Це дасть можливість каналізувати мікрорайон "Роша".
"Ми офіційні представники рівненської фірми - виробника "BIOTAL". Наш філіал їснує вже 4 роки. Весь цей час йде активна участь фірми "Біотал" в розробці проектів по підключенню міських масивів і районів Чернівецької області до мереж очисних споруд. Розроблено проект на встановлення очисних споруд у м. Глибока. " - розповів "Платиновій Буковині" директор фірми "BIOTAL", Максим Пернаровський.
На виїзному засіданні технічної ради при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради розглянуто питання каналізування території в мікрорайоні вулиць Світловодської, Кагарлицької-Роменської та підготовлено акт вибору земельної ділянки для влаштування установки біологічних та очисних споруд типу «BIOTAL».Триває робота з ініціативними групами мешканців вулиць міста щодо створення ними товариств з будівництва каналізаційних, зливових та водопровідних мереж. Зокрема, в першому кварталі цього року таким товариством мешканців розроблена проектно-кошторисна документація для каналізування та будівництва дренажу вул. Буковинської та пров. Буковинського, йде збір вихідних даних для можливості проектування та підготовка для реєстрації товариства мешканців з будівництва каналізаційної мережі по вул. Київській.
У мікрорайоні, обмеженому вулицями Рівненською, Сторожинецькою та просп.Незалежності, активно залучаються кошти забудовників для виконання робіт з будівництва у цьому мікрорайоні інженерних мереж.
Для забезпечення оперативного вирішення проблеми протипаводкового захисту Чернівців та з метою розроблення проектно-кошторисної документації щодо комплексного протипаводкового захисту міста завершено процедуру погодження техніко-економічного обґрунтування протипаводкового інженерного захисту Чернівців уповноваженими організаціями, зокрема Дністровсько-Прутським басейновим управління водних ресурсів, Державним управлінням екології та природних ресурсів у Чернівецькій області, головним державним санітарним лікарем Чернівецької області.
Коментарі (0)
Другие новости:
![](/foto/news/3423423552111.jpeg)
- 23.07.2024 12:14
![](/foto/news/24234234234.jpg)
- 19.07.2024 21:51
![](/foto/news/23123123311111.jpg)
- 18.07.2024 11:34
![](/foto/news/2342333423444.jpeg)
- 18.07.2024 10:45
![](/foto/news/342342342222.jpeg)
- 15.07.2024 09:00
![](/foto/news/34534534534555.webp)
- 14.07.2024 11:05
![](/foto/news/2342342342344222.jpeg)
- 14.07.2024 11:01
![](/foto/news/34234234234.jpeg)
- 14.07.2024 10:52
![](/foto/news/423423423444.jpeg)
- 12.07.2024 15:57