Британці визнали президента ФІФА лиходієм десятиліття
- 18.07.2011 12:27
Учасники опитування, проведеного у Великобританії телеканалом Syfy, визнали президента ФІФА Йозефа Блаттера "лиходієм десятиліття". 75-літній глава Міжнародної федерації футбольних асоціацій отримав 9,2 відсотка голосів і зайняв перше місце в опитуванні, випередивши колишнього генерального директора Royal Bank of Scotland (RBS) сера Фреда Гудвіна. Про це пише британське видання The Daily Mirror.
Блаттер став непопулярною фігурою у Великобританії на тлі боротьби за право провести чемпіонат світу 2018 року. Англійська заявка провалилася на виборах у виконкомі ФІФА, а ЧС-2018 віддали Росії. Ряд британських ЗМІ в цей період писав про корупцію в керівництві ФІФА.
Як пише видання Belfast Telegraph, третє місце в опитуванні зайняв футболіст лондонського "Челсі" і збірної Англії Ешлі Коул, четвертим став гольфіст Тайгер Вудс (обидва цих спортсмена в останні роки потрапляли в скандальні історії з-за зрад).
Список "героїв десятиліття" за версією опитаних очолив президент США Барак Обама. Друге місце зайняв футболіст американського клубу "Лос-Анджелес Гелексі" Девід Бекхем, за ним розташувалися принц Вільям і письменниця Джоан Роулінг. В опитуванні взяли участь близько двох тисяч чоловік.
Коментарі (0)
Другие новости:
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
Завтра, 11 січня, Україну очікує по-справжньому зимова погода з сильними морозами
У ніч на 11 січня стовпчики термометрів у більшості областей опустяться до -7-14 градусів
- 10.01.2026 18:42
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління