Тимошенко має всі шанси скласти компанію Луценку в СІЗО

- 14.07.2011 09:56
Тимошенко має всі шанси скласти компанію Луценку в СІЗО

Якщо визнають, що вона навмисно затягує судовий процес

Якщо буде визнано той факт, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко навмисно затягує судовий процес щодо "газового" справі, це стане підставою для зміни запобіжного заходу. Про це в ексклюзивному інтерв'ю  заявила народний депутат від фракції Партії регіонів, голова ТСК з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" Інна Богословська, відповідаючи на питання, наскільки довго може тривати процес.

"Суд іде повністю в рамках кримінально-процесуального законодавства з боку суду. І дії Юлії Тимошенко, незважаючи на те, що вони цинічні і, як бачимо, образливі, поки ще у рамках процесуальних строків. Вона не може затягувати вічно, тому якщо це буде відбуватися навмисне, а сьогодні ми бачимо, що це вже має ознаки навмисності, і якщо це буде заснована на брехні, то суд може законно прийняти рішення про те, що вона зриває судовий процес", - заявила Богословська.

"Це є підставою для зміни запобіжного заходу. У суду є такий інструмент. Звичайно, ніхто не хоче цього політично, це абсолютно очевидно. Ми всі, і члени парламенту, і політики, говоримо про те, що в інтересах правосуддя і України, щоб Тимошенко мала можливість максимально використовувати всі свої способи захисту. Але! Способи захисту і правове беззаконня - це зовсім різні речі. І тому, звичайно, в якийсь момент, якщо вона не змінить свого процесуального поведінки, у суду будуть всі підстави для зміни запобіжного заходу", - додала вона.

Нагадаємо, на початку квітня Генпрокуратура порушила проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко справу за фактом перевищення влади і службових повноважень під час підписання газових контрактів у 2009 році. Крім того, в парламенті була створена тимчасова слідча комісія з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК "Нафтогаз" і ВАТ "Газпром", яку очолила Інна Богословська. В ході діяльності комісії було встановлено, що підписання газових угод пов'язане зі списанням боргів компанії ЄЕСУ, яку раніше очолювала Тимошенко.

На думку Богословської, доказаний ГПУ епізод про перевищення службових повноважень Тимошенко тягне на термін від 7 до 12 років.


Ключові слова: ГПУ України, справа Тимошенко, Тимошенко затягує судовий процес, Інна Богословська

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як вирахувати свій грошовий код? Багато психологів, езотериків і практик фінансового благополуччя стверджують, що гроші притягуються не
- 30.03.2025 13:09
Як перевірити справжність купюри долар? снує кілька способів перевірити справжність купюри в доларах, використовуючи її грошовий код:
- 29.03.2025 09:04
Как высчитать свой денежный код Практика привлечения денег: как высчитать свой денежный код и написать его на купюре $1
- 26.03.2025 10:06
Зближення між Вашингтоном і Москвою з питань виборів в Україні викликає стурбованість Україна злякалася, оскільки США та Росія наполягають на проведенні виборів, пише Політико.
- 24.03.2025 15:56
Чому принцеса Діана не спілкувалася із сестрою Як відомо, принцеса Діана виросла в багатодітній сім'ї – мала
- 24.03.2025 12:14
Как проверить подлинность купюры доллар? Существует несколько способов проверить подлинность долларовой купюры, используя ее денежный код:
- 21.03.2025 21:02
У Лондоні закрили аеропорт Хітроу через пожежу на електропідстанції Близько 9.00 за місцевим часом пожежна служба Лондона повідомила, що
- 21.03.2025 12:31

Всі новини