Озвучено назву режисерського дебюту Джолі

- 16.05.2011 10:27
Озвучено назву режисерського дебюту Джолі

Картина, режисером якої вперше для себе виступить актриса Анджеліна Джолі, називатиметься "В краю крові і меду" (In the Land of Blood and Honey). Про це в неділю, повідомляє інтернет-видання Deadline.

Передбачається, що фільм, який розповідає про відносини між сербом і боснійської мусульманкою за кілька днів до початку війни в Боснії, вийде на екрани в США 23 грудня 2011 року. Прокатом картини займеться компанія FilmDistrict.

Сама Джолі, яка також написала сценарій картини, в ній не з'являється. Ролі у фільмі виконали сербські і боснійські актори, які, як виявилося, володіють англійською мовою. Тому, пояснила раніше режисер, вона створила дві версії - на сербохорватском та англійською мовами.

"У колишньої Югославії багата історія драматичного мистецтва. Актори грали виключно. Для мене було великою честю працювати з ними, і я рада познайомити всіх з їх величезний талант", - заявила Джолі. 


Ключові слова: В краю крові та меду, Анджеліна Джолі режисер, режисура Анджеліни Джолі, In the Land of Blood and Honey

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

У Чернівцях поліція знайшла викрадений автомобіль та затримала підозрюваного До чернівецьких правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив про
- 04.07.2025 14:02
Що таке фрустрація простими словами Кожен з нас стикався з відчуттям роздратування, злості або
- 02.07.2025 13:10
Что такое фрустрация простыми словами Каждый из нас сталкивался с чувством раздражения, злобы или внутренней
- 02.07.2025 10:14
На Буковині викрили схему незаконного виїзду чоловіків за кордон через систему «Шлях» Правоохоронці викрили двох перевізників, які організували незаконний виїзд
- 01.07.2025 14:36
Черги в ДРАЦСі: чернівчани масово звертаються по нові свідоцтва У Чернівцях з початку тижня у залі очікування місцевого ДРАЦСу — аншлаг.
- 01.07.2025 11:20
Модель OnlyFans просит Зеленского декриминализировать порно Модель и контент-мейкер Светлана Дворникова, которая
- 01.07.2025 10:28
Модель OnlyFans просить Зеленського декриміналізувати порно Модель та контент-мейкерка Світлана Дворнікова, яка працює на
- 01.07.2025 10:26
Праздновать во время войны или нет: имеем ли мы на это право? Праздники во время войны – это опора
- 01.07.2025 09:43
Чернівці живуть гірше, ніж 100 років тому: випущено розгромне відео про Чернівці Чернівці втратили колишню велич: сьогоднішні лікарі й учителі живуть гірше, ніж за часів Австро-Угорщини.
- 30.06.2025 10:44

Всі новини