Пряма мова

- 20.10.2009 16:50

20.10.2009. Пряма мова на ресурсі"Платинова Буковина" - новітній веб засіб висловити думку користувачів у реальному часі.

 Повідомлення у цьому розділі дають можливість зберігати повну анонімність та конфіденційність.

Реєстрація не потрібна.

 


Коментарі (254)
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
ЮРІЙ | 30.10.2009
мій знайомий військовий гелікоптерщик повідомив, що сьогодні вночі авіція скине на Тернопіль так звану "забруднену атомну бомбу",нашпиговану часником і цибулею

Дима | 30.10.2009
Да уж полная жопа. Массовая паника начинается в городе все уезжают по дальше от города туда где мало людей в сёла. И кстати Черновцы будут заливать химическими веществами сегодня ночью, ну по крайней мере так говорят. Так что ночь будет не из лучших. На ночь всё закрыть. Вотт только одно меня удивляет, почему нам врут о количевстве погибших от воспаления в Черновцах. Погибших уже больше 7 человек а не 3 человека. Три погибло только на фастовской. !!!!

Дима | 30.10.2009
Хавайте лук часнок пиплз

Федор | 30.10.2009
Опрыскивать не будут 100%. Вроде собирались, а потом отменили. Хотя, в нете пишут то это все пушка. Хрен его знает

КУПЕР | 30.10.2009
Я Слышал опрыскивать вертолетами город будут сегодня с 3-х до пяти, т.е.прямо сейчас.Зарывайте окна господа и не выходите на улицу!

сос | 30.10.2009
не шуткуйте це бідаю

лис | 30.10.2009
я згіден з Танею!терміново закрити всі навчальні заклади, супермаркети,КАЛИНІВСЬКИЙ ринок

лис | 30.10.2009
де найти ципраміл?

Vova | 30.10.2009
Я теж чув що мають оприскувати місто якоюсь хімією, але звуків літаючих гелікоптерів не чув. Знайомі з Франика та з Тернополя кажуть що у них таки літали гелікоптери і таки оприскували місто.

Віктор | 30.10.2009
Хто що чув про гелікоптери, які мають щось розбризкувати над Чернівцями? А то люди працюють на вулиці...

Алла | 30.10.2009
К rassamakha: спасибо! мазь нашли, анаферона в Черновцах нигде нет! Врнее есть по 120 грн (вместо 30)

Константин | 30.10.2009
У всех паника - границы с Польшей хотят перекрыть

rassamakha | 30.10.2009
Іван ты полный дебил!

таня | 30.10.2009
Люди ви що прикалуэтеся???Це все э дуже і дуже серйозно-люди помирають!!!На мою думку треба закрити всі навчальні заклади,а також заклади які відвідуються людьми найбільше - магазини,калинівський ринок,ресторани.....

Іван | 30.10.2009
Урааааа! карантин у школі!!!!!!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як діяти при повітряній тревозі? Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів? Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45

Всі новини