Пряма мова
- 20.10.2009 16:50|
20.10.2009. Пряма мова на ресурсі"Платинова Буковина" - новітній веб засіб висловити думку користувачів у реальному часі. Повідомлення у цьому розділі дають можливість зберігати повну анонімність та конфіденційність. Реєстрація не потрібна. |
Коментарі (254)
| Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 |
| Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 |
Додати свій коментарій:
Другие новости:
Другий паспорт у Європі: де українцям найпростіше та найшвидше отримати громадянство ЄС
Хоча процедура набуття громадянства зазвичай займає роки, існують
- 23.06.2026 09:10
- 23.06.2026 09:10
Як діяти при повітряній тревозі?
Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта
Сегодня предприниматели шли по всем кабинетам власти с протестами. Ни** (адм.) не помогло! обещают открыть калинку в пятницу, тоесть 13 ноября. Но ходят слухи что не откроют . точно! может быть откроют в понедельник 16 ноября
Люди, кто знает, до которого числа продлили карантин на Калиновском?
Михайло, учите матчасть. Аморфный Арсений деньги получает от спонсоров-олигархов, главным из которых считается Виктор Пинчук. Только на уже имеющуюся рекламу - и по буковине в том числе Яценюк потратил больше, чем стоит залог – до 3 млн грн. Он же сам утверждает, что израсходовал только 480 тысяч. Может быть, российские пиарщики просчитались?
Очень хорошо продуманный сайт, здесь много интересной и полезной информации которая своевременная и точно в точку! Каждый день захожу читаю про Черновцы черновицкие новости
Какой ленин? Вы с дуба упали? не о чем говорить? Что так быстро забыли об эпидемии чумы? а завтра ведь всем на работы
Варваре. О Ленине можно говорить разное, но игнорировать его как историческую личность-убожество и интеллект , скорее всего, работников рынка.
Яценюк - порожньомеля, балакає що накажуть. Як що до дії-він у кущі
А где же наш любимый земеля Яценюк???!!! Забыл про родину или боится приехать?! А его агетаторы стоят и в холод и эпидемию - пофигу - деньги не вирус....
Чёта так от темы грипа все лёгко отходят... А по поводу предпренимателей (барыг) так мне их жалко только потому-что с них будут брать арендную плату и пофигу всем - грип, эпидемия, война....А Ленин так и вообще не по теме...Сколько можна вспоминать прошлое и не улучшать теперешнее?! Живите сегодня и думайте про завтра!
Калинка не знает уже как пиариться... Жалко всех хто там работает конечно...но будущего у калинки конечно нет.Плохо тем кто этого не понимает
И скоко вам всем заплатили за поддержку Рынжука?? а??
Ситуація, яка склалася у зв’язку із закриттям з 1 листопада 2009 року речових ринків на Буковині і, насамперед, МТК «Калинівський ринок», поставила на межу виживання тисячі підприємців та тих, хто працює на ринках. Немає меж лицемірству тих, хто дозволивши подальшу роботу великих гіпер- та супермаркетів «Епіцентр», «Караван», «Майдан», «Екватор» та ін., чомусь припинили роботу речових ринків. Вкотре дрібні підприємці, як і в 2008, після повені, опинилися в абсолютно незахищеному становищі. У багатьох людей всі кошти вкладені в товар на ринках, а на руках - боргові зобов’язання по кредитах, потреба плати за оренду, за товар, відповідальність за забезпечення найнеобхіднішим власних сімей та родин. Кого хвилює доля цих людей?
Яка на***(адм.) різниця? Той хто пише про Леніна бідь що-недоумок
Ольга-Вам. Причём в данном случае секс ориентация? Вот недавно составляли фоторобот пениса американского президента,так,что американцам стало лучше жить?Вот Иван Дмитриевич прав. Простому люду. Хотя при ЛЮБОЙ власти есть и довольные и обиженные.Как,говорят,как карта ляжет...
Ивану Дмитровичу: Ленин оставался до конца дней своих гомосексуалистом. Кстати, это известно во всем мире, только советские люди ничего не знали и жили в благоговейном поклонении вождю пролетариата. У Антониони снят фильм о великих гомосексуалистах, и Ленину в нем отведена особая глава. Об этом написано уже несколько книг.