Пряма мова
- 20.10.2009 16:50|
20.10.2009. Пряма мова на ресурсі"Платинова Буковина" - новітній веб засіб висловити думку користувачів у реальному часі. Повідомлення у цьому розділі дають можливість зберігати повну анонімність та конфіденційність. Реєстрація не потрібна. |
Коментарі (254)
| Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 |
| Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 |
Додати свій коментарій:
Другие новости:
Як діяти при повітряній тревозі?
Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта
В масках ходят дураки - или зомби. Как вы не пониммаете что это все неправда ? От обычного грипа умирают 5000 каждый год в Украине а щас раздули специально чтобы вас держать в повиновении
До Лиса: це звичайний грип дурні-а вас усіх шугають щоб бабло у верхах списати. A1N1 тільки 16 випадків - чули? А бабло деребанять вже
Євроньюз вже дало сюжет про Україну
вона працює-вони вмирають
Почему молчит телеканал евроньюс? Что в Европе не знают про проблему Украины? Или проблема надумана?
В Черновцах ездила машина рекламировала приехавший цирк... Уже не ездит. Цирку убытки
точно потравили легочной чумой ведь болеет только западная Украина! Видно хотят понизить рейтинг Тимошенко. Я лично против всех - все воруют и т.д. Но как это так вирусы распространились только по западу украины?
100% чума
Лекарств и повязок нет и в Сумах. Народ послушал радио и с утра в аптеках все раскупили, у кого есть возможность тот достает через знакомых на аптечных складах.
Від чуми я просто в шоці...http://bukovina.biz.ua/news/4572/
дочка живе в гуртожитку медфаку..вона повідомила нас по телефону .що з сусіднього гуртожитку померла дівчина ..3 рази приїжджала скора і не встигла третій раз.і ще померла викладач кафедри біології ....чому всі мовчать....
Стопудово це розпилили щось у повітрі!! Свиного грипу нема Я вам кажу. Бо хворіють тільки на Заході, на Сході все тихо, хоча у аптеках черги
нет не только лекарств а и апельсинов и пр. В майдане пусто совсем а гранаты там галимые - вчера брали ребенку. В Колосе же напротив майдана - апельсинов полно че то они по 15 гривен, мандарины по 17-90, лимоны по 15-40!
чи вірити ви в то що це свинячий грип?
нет=) это смешно такого они делать не будут, тернопольобольют химикатами как и все остальные западные города. Эти химикаты очень вредны для организма, потому про это и не говорят почти ничего а чеснок на город сбрасивать это то же самое что тролейбус яйцами закидать, ничиго не даст!! Чеснок и лук надо в нуть закидывать. И кстати не воображайте что спиртное укрепит организм. На время эпидемии не пить ни каких миниральный вод и спиртных напитком.