Кращий мій подаруночок

- 06.03.2012 16:17
Кращий мій подаруночок

Романтики вважають за краще отримати у подарунок... «розумний» мобільний телефон

Лише 19% опитаних представниць прекрасної статі мріють отримати до 8 березня квіти. Решта вважали би за краще більш «корисний» подарунок. Наприклад, ювелірні прикраси, предмети гардероба або мобільний телефон. У виборі останнього з ними солідарні і чоловіки, для них телефон - № 1 в переліку найбільш бажаних подарунків коханій до свята.

Причому і жінки, і чоловіки одностайно хотіли б, аби новий мобільний вигравав «начинням» у попереднього. Тому лише 20% з них зрадіють кнопковому апарату, більшість же «голосують» за модні нині сенсорні смартфони.

Це підтверджує і статистика мобільних операторів: смартфони стрімко завойовують серця українців. Наприклад, тільки в МТС серед абонентів налічується вже понад 2,2 мільйона власників «розумних» телефонів. З літа минулого року їх кількість зросла удвічі, а напередодні «жіночого дня» чоловіки заходилися активно скуповувати планшети МТС 1055 і «андроїд»-смартфони МТС 916.

Цікаво, що із загального числа власників смартфонів понад 260 тисяч - модні нині «андроїди», на другому місці - «айфоновскій» iOS з 150 тисячами.

До речі, любителі «андроїдів» лідирують і в іншому рейтингу - найромантичніших. А все тому, що серед інших видів спілкування уподобали... SMS-листування - найромантичніший на сьогодні засіб спілкування. Щомісяця вони відправляють у середньому 270 повідомлень, на 40 SMS обігнавши торішніх чемпіонів - власників «яблучних» пристроїв...

І, нарешті - як не дивно, сильна стать виявилася більш романтичнішою і, разом з новеньким мобільним, до трійки лідерів серед планованих подарунків коханим увійшли... ніч кохання та власні вірші.




Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

США пропонують Україні визнати Крим російським і відмовитись від НАТО: що передбачає "мирний план" Трампа Серед головних вимог — визнання Криму російською територією, офіційна
- 21.04.2025 13:30
Як відсвяткувати День Землі 2025: ідеї, натхнення та користь для планети: ідеї, натхнення та користь для планети Кожного року 22 квітня світ відзначає День Землі -міжнародне свято, покликане нагадати людству
- 18.04.2025 13:46
Как оформить субсидию в 2025 году: пошаговая инструкция для украинцев В этом году оформить субсидию стало проще благодаря цифровым сервисам и автоматическому
- 16.04.2025 21:43
Юнакам з 17 років потрібно стати на військовий облік у 2025 році Хто звільняється від облікуНа облік не ставляться лише ті, хто:
- 15.04.2025 12:01
Как отпраздновать День Земли 2025: идеи, вдохновение и польза для планеты Каждый год 22 апреля мир отмечает День Земли – международный праздник, призванный
- 08.04.2025 21:49

Всі новини