Делегація Елладської Православної Церкви відвідала монастирі Західної України

- 03.05.2009 12:11
Делегація Елладської Православної Церкви відвідала монастирі Західної України

Як повідомили "Платиновій Буковині" у Відділі зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви, Делегація Елладської Православної Церкви, яка перебуває в Україні у зв’язку з принесенням мощей святителя Спиридона Триміфунтського, на чолі з митрополитом Керкірським, Паксоським і Діапонтійських островів Нектарієм 28 і 29 квітня відвідала деякі монастирі Західної України. Делегацію супроводжував співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

Зокрема, 28 квітня грецька делегація відвідала Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир. Біля головного храму обителі гостей зустрічала ігуменя Рафаїла з сестрами. Митрополит Нектарій з супроводжуючими поклонились Корецькій іконі Божої Матері «Споручниця грішних» та оглянули монастир, після чого матушка ігуменя запросила гостей на трапезу.

Ввечері того ж дня делегація Елладської Православної Церкви прибула до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Біля воріт обителі гостей зустрів та привітав із прибуттям в головну святиню Волинської землі намісник Лаври – архієпископ Почаївський Володимир із братією. Після цього всі пішли до Успенського собору, де гості вклонилися відбитку Стопи та чудотворній іконі Божої Матері. Далі в печерному храмі обителі грецькі священнослужителі помолилися біля мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських.

Наступного дня митрополит Керкірський Нектарій та архієпископ Почаївський Володимир відправили молебень перед чудотворною Почаївською іконою Божої Матері. У своєму слові після звершення молебню митрополит Нектарій подякував архієпископу Володимиру за можливість відвідати Лавру, сказав, що багато читав про цю українську святиню, закликав віруючих зберігати єдність, не слідувати лжепастирям та перебувати в лоні Єдиної, Святої, Соборної і апостольської Церкви. Владика також відзначив високий рівень благочестя українського православного народу, його щирість та відкритість. На пам’ять про відвідання Почаївської Лаври архієпископ Володимир подарував гостю ікону Божої Матері «Почаївську».

Одразу ж після молебню делегація відвідала Почаївську духовну семінарію, де її зустрічав ректор – архімандрит Нафанаїл, викладацька корпорація та студенти. Звертаючись до студентів, митрополит Нектарій наголосив на необхідності відповідально готуватись до пастирського служіння в непростих умовах життя сучасного суспільства, бути сучасними пастирями та особистим життям свідчити про Христа.

Того ж дня гості відвідали Свято-Духівський скит Почаївської Лаври, Кременецький Богоявленський, а також Городоцький Свято-Миколаївський жіночі монастирі.


Ключові слова: Делегація Елладської Православної Церкви, Західна Україна

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як оформити спадщину, якщо ви за кордоном: детальний алгоритм Якщо ви є спадкоємцем і перебуваєте за межами України, це не
- 29.07.2025 10:48
Поиск предков, данных о роде в Украине Всё больше людей во всём мире проявляют глубокий интерес к изучению своей семейной истории.
- 27.07.2025 18:02
Як зібрати себе докупи після нічного обстрілу: дієві вправи для заспокоєння Нічні атаки знову стали частиною буденності для багатьох українців. 2–3 години
- 26.07.2025 13:38
Назарію Гусакову заочно оголосять підозру За словами очільника Офісу Генерального прокурора, усі юридичні передумови
- 25.07.2025 11:30
98000 гривень за один дзвінок: як жінка стала жертвою телефонного шахрая Як працює схема: «ваш рахунок у небезпеці»
- 25.07.2025 11:22
Поліція безсила: мерзот, які били дівчину з пакетом на голові, не покарають. Жертва претензій немає Коли мовчання сильніше за закон: чому поліція безсила перед домашнім або вуличним насильством
- 25.07.2025 11:10
У Сокирянській колонії викрито інспектора, який торгував наркотиками серед засуджених Згідно з даними слідства, працівник відділу нагляду та безпеки колонії
- 25.07.2025 10:48

Всі новини