Буковинські журналісти та МТС випустили літній номер «мобільної» газети

- 19.08.2010 13:32
Буковинські журналісти та МТС випустили літній номер «мобільної» газети


Львів, Україна – Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», у співпраці із буковинськими журналістами випустив новий номер газети про мобільний зв’язок в Західній Україні «Західний мобільний кур’єр».

Сьогодні побачив світ третій, літній випуск газети «Західний мобільний кур’єр». Курортний номер «Кур’єра» побачив світ завдяки активності буковинських «акул пера».

Газета насичена цікавими розповідями з історії технологій, свіжими телекомунікаційними новинами, розважальними цікавинками. Як і в попередніх випусках в центрі уваги – звичайні абоненти. Цього разу журналістка Ярина Лазарук приготувала цікавий репортаж про один день з життя своєї сім’ї. Легко, з почуттям гумору Ярина розповідає, як за допомогою телефону та SMS можна передати коханій людині свої почуття та настрій малюка.

«Я одразу погодилася співпрацювати із «Західним мобільним кур’єром», – говорить Ярина Лазарук. – Зараз я в декретній відпустці, доглядаю за дитиною. Але завжди приємно відчувати себе «в ділі». Особливо, коли це стосується нових технологій, які допомагають людям бути на зв’язку одне з одним. Я це знаю з власного досвіду – адже коли чоловік йде на роботу, ми продовжуємо активно спілкуватися по телефону. Технології мобільного зв’язку допомогли й в опрацюванні матеріалу для газети. В нашому районі послуга мобільного доступу в інтернет «МТС-Коннект» – єдине можливе рішення доступу до мережі. Впевнена, що за допомогою таких проектів, я не лише не втрачу професійних навиків, доглядаючи за дитиною, а й, дізнаючись багато нового, зможу навіть підвищити свою кваліфікацію».

Перший номер був підготовлений львівськими журналістами і вийшов друком у грудні 2009 року, з нагоди 15-ліття мобільного зв’язку в Західній Україні, а другий вийшов навесні у співпраці із закарпатськими журналістами.

Також у літньому номері «Західного мобільного кур’єра» читайте:

• Чарівний голос МТС: розмова з Анною Сільченко, яка озвучує голосові сервіси для абонентів;
• Один день з життя буковинської сім’ї, або електромагнітні хвилі, насичені коханням;
• Результати опитування: яку роль у літньому відпочинку відіграє мобільний телефон?
• Інтернет і діти: рішення, які допоможуть юним юзерам уникнути пасток «павутини»;
• Зв’язок для бізнесу. Історія й сучасне застосування VPN: безліч сервісів в одному рішенні;
• Як українці Індію «мобілізували»: репортаж про перебування українських працівників МТС в Індії.

Газету «Західний мобільний кур’єр» можна отримати в усіх магазинах МТС в Чернівецький, Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській областях, а у Львові – також і в магазинах дилерів.


***
За додатковою інформацією звертайтесь:

Войтович Владислав
Відділ зв’язків з громадськістю
«МТС Україна»
тел.: +380 50 110 31 34
e-mail: mailto:vvoitovich@mts.com.ua


Ключові слова: газета МТС

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Сильное землетрясение на западе Турции: разрушения, паника и первые последствия Эпицентр землетрясения находился всего в 39 километрах от курортного района Бююкчекмедже
- 23.04.2025 14:20
Землетрус в Турції сьогодні: руйнування та наслідки. 23 квітня 2025 року на західній частині Туреччини стався потужний землетрус магнітудою 6,2, який уже
- 23.04.2025 14:17
США пропонують Україні визнати Крим російським і відмовитись від НАТО: що передбачає "мирний план" Трампа Серед головних вимог — визнання Криму російською територією, офіційна
- 21.04.2025 13:30
Як відсвяткувати День Землі 2025: ідеї, натхнення та користь для планети Кожного року 22 квітня світ відзначає День Землі -міжнародне свято, покликане нагадати людству
- 18.04.2025 13:46
Как оформить субсидию в 2025 году: пошаговая инструкция для украинцев В этом году оформить субсидию стало проще благодаря цифровым сервисам и автоматическому
- 16.04.2025 21:43

Всі новини