За чотири місяці в Чернівцях сплачено 0,5 млрд грн податків

- 04.05.2016 09:17
За чотири місяці в Чернівцях сплачено 0,5 млрд грн податків

Упродовж чотирьох місяців цього року платники податків м. Чернівців сплатили до зведеного бюджету 495,2 млн. грн. податків, що на 110,4 млн. грн. більше, аніж минулого року.

До державної скарбниці чернівчани перерахували 208,6 млн. грн., що на 21,5 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Місцевий бюджет поповнився на 286,6 млн. грн., - це на 88,9 млн. грн. більше, ніж у 2015-му.

Чернівецьким підприємцям цього року відшкодовано з бюджету 21,2 млн. грн. податку на додану вартість, що майже удвічі більше, ніж минулого.

Головними складовими податкових надходжень до бюджету є надходження податку на додану вартість – 80,2 млн. грн.; податок на доходи фізичних осіб – 206,6 млн. грн., акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів - 40,3 млн. грн., плата за землю – 41,3 млн. грн. та податок на прибуток – 52,0 млн. грн.

За підсумками чотирьох місяців платники єдиного податку - юридичні та фізичні особи сплатили до бюджету 33,8 млн. грн., що на 8,1 млн. грн. більше, ніж попереднього року.

З початку року чернівчани перерахували до держбюджету 18,8 млн. грн. військового збору та 7,5 млн. грн. податку з пасивних доходів.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ 


Ключові слова: податкова чернівці, ченівці податки

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16
Саакашвілі повернули до в'язниці в Грузії після 3 років у лікарні Експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі після тривалого перебування
- 12.11.2025 11:36
У Лондоні правоохоронці затримали копа з України, який вчинив сексуальний напад Інцидент стався наприкінці жовтня 2024 року. За інформацією слідства, чоловік
- 10.11.2025 18:47
Доступ до Парік24 слоти без реєстрації: чи це можливо? Головна перевага, яку можна відчути вже в перші хвилини
- 08.11.2025 23:47
США наложили санкции на украинские компании, помогающие Ирану развивать производство беспилотников США расширили санкционное давление на международные сети, помогающие
- 07.11.2025 22:19
Массированная атака на Каменское: ночь террора, разрушенные здания и раненые мирные жители В ночь на 6 ноября российские войска совершили массированную
- 06.11.2025 11:15

Всі новини