Хворі на цукровий діабет у м. Чернiвцi отримуватимуть інсулін
- 23.01.2009 09:16
Нинішнього року Кабмін мав намір ухвалити рішення, щоб хворі на цукровий діабет отримували від держави не ліки, а гроші. У Чернівецькій області хворі отримуватимуть все-таки інсулін. Щоправда, грошей для цього виділили вдвічі менше, ніж потрібно.
У місцевому бюджеті коштів на придбання інсуліну виділено вдвічі менше, ніж потрібно. У нас в області інсуліну потребує майже 3 тисячі осіб. Для того, щоби стовідсоткового забезпечити хворих на цукровий діабет інсуліном та необхідними препаратами, для Чернівецької області потрібно 6,7 мільйона гривень, а дали 3,8 мільйона. Тож доведеться визначати, у кого нагальні потреби у ліках, а у кого – відносні. Щоправда, повністю забезпечені інсуліном, глюкометрами, тест-смужками будуть діти та вагітні.
Джерело: Прес центр ПБ
Коментарі (0)
Другие новости:
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
- 05.06.2026 06:52
Криза це шанс: 5 способів перетворити стрес і невдачі на поштовх до розвитку
Чому кризи не завжди руйнують
- 02.06.2026 09:14
- 27.05.2026 07:13
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни
Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
.jpg)
«Зелена карта» для авто: обов’язкове страхування для поїздок за кордон