У Чернівцях пропонують суттєво збільшити розмір штрафів за папірці на вулицях

- 18.01.2009 11:58
У Чернівцях пропонують суттєво збільшити розмір штрафів за папірці на вулицях

Звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Верховної ради України з проханням переглянути статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою збільшення розміру штрафу за порушення правил благоустрою прийняли 15 січня на сесії депутати Чернівецької міської ради.

Депутати Чернівецької міської ради вважають, що діючі розміри штрафних санкцій за порушення Правил благоустрою є недостатніми, не відповідають вимогам сьогодення та не стимулюють мешканців і підприємців до забезпечення чистоти і порядку. Мізерні розміри цих штрафів навіть не покривають витрат на усунення завданих у результаті недотримання правил благоустрою збитків.

На їх думку, збільшення штрафів за порушення правил благоустрою надасть змогу поповнювати міські бюджети та спонукати суб’єкти господарювання належним чином виконувати правила щодо забезпечення у населених пунктах чистоти і порядку.Звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Верховної ради України з проханням переглянути статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою збільшення розміру штрафу за порушення правил благоустрою прийняли 15 січня на сесії депутати Чернівецької міської ради.

Депутати Чернівецької міської ради вважають, що діючі розміри штрафних санкцій за порушення Правил благоустрою є недостатніми, не відповідають вимогам сьогодення та не стимулюють мешканців і підприємців до забезпечення чистоти і порядку. Мізерні розміри цих штрафів навіть не покривають витрат на усунення завданих у результаті недотримання правил благоустрою збитків.

На їх думку, збільшення штрафів за порушення правил благоустрою надасть змогу поповнювати міські бюджети та спонукати суб’єкти господарювання належним чином виконувати правила щодо забезпечення у населених пунктах чистоти і порядку.


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Збій у системі призвів до серйозних затримок рейсів в аеропорту Женеви На даний момент аеропорт приймає тільки ті літаки, які вже прямують до Женеви.
- 11.03.2025 15:28
Яких груп крові бракує в лікарнях Буковини цього тижня Цього тижня потрібні донори крові таких груп:
- 10.03.2025 16:21
В чем разница между декстрозой и сахаром: химия, физиология и применение В современном мире понятия «декстроза» и «сахар» часто встречаются как в быту, так и
- 08.03.2025 09:01
Що їсти на сніданок, щоб схуднути? Індивідуальний раціон для схуднення: важливість правильного сніданку
- 07.03.2025 17:21
Что есть на завтрак, чтобы похудеть? Индивидуальный рацион для похудения: важность правильного завтрака
- 07.03.2025 13:16
У Чернівецькому регіоні отримано майже 800 тисяч гривень компенсації за працевлаштування ВПО Від початку поточного року 19 підприємств Чернівецької області скористалися
- 07.03.2025 10:36
Наявне в Україні пільгове постачання газу може ускладнити проходження наступної зими Таку думку висловив експерт із енергетичних питань Інституту майбутнього
- 06.03.2025 17:35
Як уникнути хвороб серця? Здоров'я серцево-судинної системи: рекомендації лікарів
- 06.03.2025 11:11
Американские чиновники тайно встретились с Зеленским после конфликта в Белом доме: что обсуждали? Представители администрации США провели закрытые переговоры с президентом Украины Владимиром Зеленским вскоре после громкого скандала в Белом доме. Об этом сообщает CNN, ссылаясь на осведомленные источники.
- 06.03.2025 10:54

Всі новини