Власті мають намір і далі обмежувати імпорт

- 13.01.2009 17:27
Власті мають намір і далі обмежувати імпорт

     Навіть незначне скорочення імпорту може дати істотну економію валюти, вважають в Нацбанку.

     Про це, зокрема, заявив голова правління Національного банку Білорусі Петро Прокоповіч, зустрічаючись вчора з Олександром Лукашенко.

"Якби Білорусь торік скоротила вжиток імпорту на 10%, це заощадило б країні більш $4 млрд, не було б необхідності залучати зовнішні кредити", - заявив П.Прокоповіч.

     На його думку, понизити на 10% імпорт реально, підтримуючи вітчизняних виробників.

     Нагадаємо, що вчора представники Національного банку заявили, що не чекали ажіотажного попиту на валюту після девальвації білоруського рубля. Про це, зокрема, заявив в ефірі Столичного телебачення начальник управління інформації Нацбанку Анатолій Дроздов.

     "Така реакція населення була зовсім несподіваною", - сказав А.Дроздов, коментуючи збільшений в Білорусі попит на іноземну валюту у відповідь на девальвацію білоруського рубля.

     "Ми передбачали, що, побачивши, що білоруський рубель ослабів на 20 з гаком відсотків, громадяни робитимуть зворотне - вони понесуть долари здавати в банки, тому що це стає вигідним", - пояснив він. Також, за словами представника Нацбанку, очікувалося, що населення буде "здійснювати якісь покупки, робити вклади".  "Але все сталося рівно навпаки", - констатував А. Дроздов.


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Прості заходи профілактики проблем із потенцією За словами Волкова, проблеми з ерекцією загрожують насамперед чоловікам, які
- 14.09.2023 15:40
Презентація Айфон 15: які кольори, ціна Apple представила iPhone 15 та інші нові пристрої.
- 12.09.2023 21:34
Путін вважає, що Чубайс втік. Де зараз найскандальніший політик Росії 1990-х? Анатолій Чубайс не став відповідати на критику путіна його роботи у «Роснано»
- 11.09.2023 12:26
Мошенничество на предложениях заработка за просмотры видео в интернет Прочитайте наш материал про мошенничество и не попадитесь!!!
- 07.09.2023 16:24
Виїзд за кордон для жінок з 1 жовтня 2023 жінки, які мають медичну або фармацевтичну освіту, повинні стати на військовий облік
- 07.09.2023 16:00
Міноборони планує запровадити електронний військовий квиток і єдиний реєстр призовників Ця абревіатура в сьогоднішньому розумінні має залишитися в минулому.
- 07.09.2023 15:40
Пільгові наркотичні (психотропні) лікарські засоби в межах програм місцевих бюджетів почнуть відпускатися за е-рецептом Пільгові наркотичні (психотропні) лікарські засоби в межах програм місцевих бюджетів почнуть відпускатися за е-рецептом
- 07.09.2023 13:45
Кто может получить повестку повторно 2023? Если ВЛК проходили больше года назад...
- 05.09.2023 16:07
Міжнародна федерація водних видів спорту дозволила російським та білоруським атлетам виступати на міжнародних змаганнях Міжнародна федерація водних видів спорту дозволила російським та білоруським атлетам виступати на міжнародних змаганнях у нейтральному статусі, але лише в індивідуальних змаганнях.
- 05.09.2023 15:32
Міжнародна комісія ООН не знайшла доказів того, що Росія здійснює в Україні геноцид: Міжнародна комісія ООН не знайшла доказів того, що Росія здійснює в Україн
- 05.09.2023 15:25

Всі новини