Довічне ув’язнення для подружжя в Німеччині за вбивство українок з метою викрадення дитини

- 10.02.2025 15:32
Довічне ув’язнення для подружжя в Німеччині за вбивство українок з метою викрадення дитини

Німецький суд виніс вирок подружжю, яке скоїло жахливий злочин – вбивство двох українських біженок, матері та бабусі новонародженої дівчинки, яку зловмисники планували викрасти й видати за власну дитину.

Суд у Мангеймі, що на південному заході Німеччини, визнав злочин особливо тяжким, що практично унеможливлює дострокове звільнення навіть після 15 років відбуття покарання.

Мотивація злочину
Під час слухань у січні обвинувачені зізналися у вбивстві 27-річної українки та її 51-річної матері. Як повідомляє агенція dpa, вони пояснили, що після низки невдалих спроб завагітніти та лікування від безпліддя вирішили викрасти дитину українки, видавши її за свою.

«Я шкодую про все, що зробив», – заявив чоловік під час судового засідання. Його дружина додала: «Я зробила жахливу помилку».

 Хронологія злочину
Про зникнення українок стало відомо на початку березня 2024 року.

12 березня у річці Рейн біля Гоккенгайма виявили тіло 27-річної Маргарити Разаз.
19 березня водолази знайшли тіло її матері, 51-річної Марини Стеценко, в озері неподалік Бад-Мінгольсгайма.
Донька Маргарити, новонароджена Міа, на момент трагедії була лише п’ять тижнів.
 Хто обвинувачені?
Справу розглядали щодо подружжя – Інни та Марко, які планували викрадення дитини.

Інна, 43 роки – уродженка Росії, працювала на адміністративній посаді.
Марко, 44 роки – громадянин Німеччини, працював м’ясником.
У них було троє синів та троє собак. Сусіди описували пару як «зразкових» батьків та приємних людей.
 Як скоїли вбивство?
За версією слідства, 6 березня 2024 року подружжя під час зустрічі в ресторані підсипало жінкам у напої седативні препарати.

Коли Марині стало зле, вони запропонували відвезти її до лікарні, а Маргариту з дитиною повезли до свого дому.
Марко вбив Марину біля озера в Бад-Шенборні, кілька разів ударивши її по голові.
Потім подружжя повідомило Маргариті, що її мати в лікарні після серцевого нападу.
Згодом Марко вбив і Маргариту – наніс їй щонайменше три удари по голові та спробував спалити тіло.
Після цього пара забрала немовля та повезла додому.
 Хто були жертви?
Маргарита Разаз та її мати Марина Стеценко родом із Полтавщини, але жили в Харкові. У 2023 році, коли Маргарита вже була вагітною, вони вирушили до Словаччини, а згодом переїхали до Німеччини, де отримали тимчасовий захист і жили в притулку для біженців.

Цей трагічний випадок шокував як українську, так і німецьку спільноту. Судова система Німеччини винесла найсуворіший вирок, забезпечивши справедливе покарання винним.


Ключові слова: Маргарита Разаз

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як оформити спадщину, якщо ви за кордоном: детальний алгоритм Якщо ви є спадкоємцем і перебуваєте за межами України, це не
- 29.07.2025 10:48
Поиск предков, данных о роде в Украине Всё больше людей во всём мире проявляют глубокий интерес к изучению своей семейной истории.
- 27.07.2025 18:02
Як зібрати себе докупи після нічного обстрілу: дієві вправи для заспокоєння Нічні атаки знову стали частиною буденності для багатьох українців. 2–3 години
- 26.07.2025 13:38
Назарію Гусакову заочно оголосять підозру За словами очільника Офісу Генерального прокурора, усі юридичні передумови
- 25.07.2025 11:30
98000 гривень за один дзвінок: як жінка стала жертвою телефонного шахрая Як працює схема: «ваш рахунок у небезпеці»
- 25.07.2025 11:22
Поліція безсила: мерзот, які били дівчину з пакетом на голові, не покарають. Жертва претензій немає Коли мовчання сильніше за закон: чому поліція безсила перед домашнім або вуличним насильством
- 25.07.2025 11:10
У Сокирянській колонії викрито інспектора, який торгував наркотиками серед засуджених Згідно з даними слідства, працівник відділу нагляду та безпеки колонії
- 25.07.2025 10:48

Всі новини