У Чернівцях неадекватна жінка напала на мера. ВІДЕО
- 03.09.2021 09:00
Жінка намагалася вдарити міського голову, кричала на депутатів, однак її вимог так ніхто і не зрозумів.
Під час сесії міськради Чернівців у четвер, 2 вересня, в зал увірвалася жінка, з дуже гарною зачискою та неадекватною поведінкою. Яка підбігла до президії і намагалася вдарити мера Романа Клічука.
Відзначається, що жінка раптово вибігла з дверей сесійної зали до президії, за яким сидів мер Клічук і секретар міськради Марина Кирилюк. Жінка нерозбірливо кричала російською мовою, вела себе неадекватно, махаючи перед Клічук стосом папірців. При цьому вона голосно лаялася на чиновника і депутатів.
Через дивної поведінки чернівчанки Клічук довелося кілька разів від'їжджати від президії, щоб вона не зачепила його. Тим часом секретарка міськради подзвонила в поліцію і повідомила про цю ситуацію.
Кілька депутатів міськради, сидячи по своїх місцях, намагалися розпитати жінку, чому вона прийшла в сесійний зал і чого вимагає. Однак жодної конкретної відповіді вона не дала.
Через хвилину до сесійної зали увійшов представник Нацполіціі, який вивів жінку з приміщення мерії. Після цього Клічук попросив вибачення у присутніх за цю ситуацію. За словами чиновника, він не зрозумів, чому жінка прийшла до міськради і чого вона вимагала.
"Я взагалі не зрозумів чесно, що ця жінка хоче", - сказав мер, додавши, що у неї, ймовірно, є психічні розлади. Після цього Клічук оголосив перерву в роботі сесії на 10 хвилин.
Коментарі (0)
Другие новости:
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
Завтра, 11 січня, Україну очікує по-справжньому зимова погода з сильними морозами
У ніч на 11 січня стовпчики термометрів у більшості областей опустяться до -7-14 градусів
- 10.01.2026 18:42
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління