Жінка виграла 100 тисяч доларів завдяки забобонам подруги
- 18.06.2019 13:45
Порада подруги принісла поціновувачу лотерей з американського міста Канзас-Сіті, штат Міссурі, великий виграш. Про це повідомляє UPI
Кейтлін Поплін (Katelyn Poplin) стверджує, що зазвичай купує квитки моментальної лотереї, які стоять один або два долари. На цей раз вона вибрала трехдолларовую квиток, тому що подруга помітила на ньому улюблене число.
Повернувшись в машину з покупками, жінка стерла захисний шар і виявила, що виграла 100 000 доларів (6,4 мільйона рублів). «Я сказала подрузі подивитися, щоб переконатися, що не чокнулась і все зробила правильно, - розповіла вона. - Так говорить: "Ага, виграш є!" »
За словами Поплін, удача посміхнулася їй дуже вчасно. Всього за тиждень до покупки лотерейного квитка вона потрапила в аварію і розбив автомобіль. Виграш допоможе вирішити цю проблему.
Раніше в червні повідомлялося, що житель американського штату Північна Кароліна зірвав джекпот в сотні мільйонів доларів, вписавши в лотерейний квиток числа з печива з передбаченнями. Вони принесли йому рекордний для штату виграш в 344,6 мільйона доларів (22,4 мільярда рублів).
Коментарі (0)
Другие новости:
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
В Києві тимчасово призупинили тепло-, водопостачання та роботу електротранспорту
У суботу вранці, 10 січня, у Києві зафіксували масштабні перебої в роботі
- 10.01.2026 12:42
Україна скликає Радбез ООН та засідання Ради Україна-НАТО через удар росіян Орєшніком
Україна звертається до міжнародної спільноти з вимогою негайної реакції на чергову
- 09.01.2026 11:54
У Львові виникли проблеми з електропостачанням: без світла опинилися лікарні та зупинився електротранспорт
У Львові в нічний час сталася критична ситуація з електропостачанням
- 07.01.2026 10:35
- 05.01.2026 17:21
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління