За січень чернівчани сплатили 190 млн грн податків

- 01.02.2018 09:47
За січень чернівчани сплатили 190 млн грн податків

У січні цього року платники податків, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ сплатили 187,7 млн. грн. податків. До державної скарбниці чернівчани перерахували 74,7 млн. грн., а до місцевого бюджету надходження склали – 113,0 млн. грн. Порівняно з першим місяцем минулого року податковий внесок містян збільшився на 34,3 млн. грн., або на 18,3 відсотки.

Головними складовими податкових надходжень до бюджету є надходження податку на доходи фізичних осіб – 92,0 млн. грн., податку на додану вартість – 40,0 млн. грн.; плати за землю – 12,7 млн. грн. 

Платники єдиного податку - юридичні та фізичні особи сплатили до бюджету 38,3 млн. грн., що на 23,9 млн. грн. більше, ніж торік.

Вагомим джерелом надходжень місцевого бюджету став акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який наповнив місцеву казну на 8,0 млн. грн.

Цьогоріч до держбюджету чернівчани сплатили 7,7 млн. грн. військового податку та 1,9 млн. грн. податку з пасивних доходів.

Сектор організації роботи Чернівецької ОДПІ  


Ключові слова: податки чернівці, чернівці податкова, сплата податків

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Сильное землетрясение на западе Турции: разрушения, паника и первые последствия Эпицентр землетрясения находился всего в 39 километрах от курортного района Бююкчекмедже
- 23.04.2025 14:20
Землетрус в Турції сьогодні: руйнування та наслідки. 23 квітня 2025 року на західній частині Туреччини стався потужний землетрус магнітудою 6,2, який уже
- 23.04.2025 14:17
США пропонують Україні визнати Крим російським і відмовитись від НАТО: що передбачає "мирний план" Трампа Серед головних вимог — визнання Криму російською територією, офіційна
- 21.04.2025 13:30
Як відсвяткувати День Землі 2025: ідеї, натхнення та користь для планети Кожного року 22 квітня світ відзначає День Землі -міжнародне свято, покликане нагадати людству
- 18.04.2025 13:46
Как оформить субсидию в 2025 году: пошаговая инструкция для украинцев В этом году оформить субсидию стало проще благодаря цифровым сервисам и автоматическому
- 16.04.2025 21:43

Всі новини