Відмінене 13-процентне мито на автомобілі і холодильники
- 07.09.2009 09:38
Для відміни не потрібно ніяких підзаконних актів
Держмитниця з сьогоднішнього дня перестає стягувати з імпортерів тимчасову цільову надбавку до ставок ввізного мита у розмірі 13%, пише "Комерсант-Україна".
"З півночі 7 вересня стягування додаткових надбавок до митних зборів припиняється, - повідомила глава прес-служби відомства Світлана Судак. - Термін їх дії встановлений законом, тому для відміни не потрібно ніяких підзаконних актів, включаючи розпорядження Держмитниці". Таким чином, імпортер при ввезенні на митну територію України автомобілів платитиме 10% їх вартості, холодильників - 5-10% вартості (залежно від об'єму).
Введення шестимісячних тимчасових митних надбавок було вимогою закону "Про внесення змін до деяких законів з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку з світовою фінансовою кризою", що набув чинності 7 березня. Верховна Рада зобов'язала митницю стягувати 13% зі всіх товарів некритичного імпорту, проте Кабмін 18 березня звузив дію надбавки - з 25 березня її платили тільки з холодильників і легкових автомобілів. Право відмінити стягування мит з цих товарів Кабмін втратив 23 червня, коли Конституційний суд позбавив уряд таких повноважень.
Джерело: gazeta.ua/
Коментарі (6)
Другие новости:
Ситуація під контролем: росіяни не мають контролю над Покровськом, — Сирський
Ситуація на Покровському напрямку
- 12.11.2025 15:17
- 12.11.2025 14:16
Саакашвілі повернули до в'язниці в Грузії після 3 років у лікарні
Експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі після тривалого перебування
- 12.11.2025 11:36
США наклали санкції на українські компанії, які допомагають Ірану розвивати виробництво безпілотників
Про це повідомило Міністерство фінансів США. Відомство
- 11.11.2025 22:05
У Лондоні правоохоронці затримали копа з України, який вчинив сексуальний напад
Інцидент стався наприкінці жовтня 2024 року. За інформацією слідства, чоловік
- 10.11.2025 18:47
Доступ до Парік24 слоти без реєстрації: чи це можливо?
Головна перевага, яку можна відчути вже в перші хвилини
- 08.11.2025 23:47
- 07.11.2025 22:19
- 06.11.2025 11:15
Масована атака на Кам’янське: ніч терору, зруйновані будівлі та поранені мирні жителі
Пожежі, руйнування і паніка серед мешканців
- 06.11.2025 11:13
.jpg)
Ласкаво просимо! Я польська. Я хочу, щоб експорт автомобілів в Україну може хтось напишіть мені які процедури з вами?
Для Ані.Аня ти що клава?
Аня, в тебе що, "клаву" заклинило?
Ідіоти, невже хтось в Україні повірить в те що автомобілі та холодильники після відміни мита стануть дешевшими- навпаки:дорожчими!
Ідіоти, невже хтось в Україні повірить в те що автомобілі та холодильники після відміни мита стануть дешевшими- навпаки:дорожчими!
Ідіоти, невже хтось в Україні повірить в те що автомобілі та холодильники після відміни мита стануть дешевшими- навпаки:дорожчими!