1 серпня 2009 року при Міністерстві транспорту та зв’язку України було створено Комісію для участі у розслідування дуже серйозної аварії із судном «Langeland».

- 02.09.2009 15:24
1 серпня 2009 року при Міністерстві  транспорту та зв’язку України було створено Комісію для участі у розслідування дуже серйозної аварії із судном «Langeland».

За дорученням Першого заступника Міністра комісія Мінтрансзв’язку візьме участь у засіданні з розслідування дуже серйозної аварії із судном «Langeland» спільно з представниками Норвегії та Швеці. Про це інформаційному ресурсу "Платинова Буковина" повідомили у прес-службі Мінтрансзв"язку України.


Із 16 по 18 вересня 2009 року у м. Стокгольмі відбудеться спільне засідання з розслідування дуже серйозної аварії із судном «Langeland». У засіданні візьмуть участь представники Норвезької ради з питань розслідування аварій на транспорті, Ради з питань розслідування аварій Королівства Швеція та Мінтрансзв’язку України.

Під час зустрічі планується визначити сторону, яка проводитиме розслідування та візьме на себе відповідальність за результати його проведення, як це передбачено Кодексом з розслідування аварій та інцидентів, прийнятим резолюцією Асамблеї Міжнародної морської організації А.849 (20). Під час зустрічі сторони обміняються інформацією та наявними доказами у справі.

Нині Швеція та Норвегія вже розпочали спільне попереднє розслідування зазначеної катастрофи. Здійснено роботу з встановлення перебігу подій, проведено ретельний огляд місця аварійної події, відбулися зустрічі з відправником вантажу в м. Карлсхман (Швеція) та судновласником в м. Берген (Норвегія).


Довідка

31 липня 2009 поблизу берегів Швеції сталася дуже серйозна аварія із судном «Langeland» (прапор Норвегії). До складу екіпажу входило шестеро осіб, серед яких чотири (у тому числі - капітан судна) – громадяни Російської Федерації та двоє – громадяни України.

Екіпаж суховантажного судна «Langeland» вважається зниклим безвісті.

1 серпня 2009 року при Міністерстві транспорту та зв’язку України було створено Комісію для участі у розслідування дуже серйозної аварії із судном «Langeland». Відповідний наказ №810 підписав перший заступник Міністра транспорту та зв’язку України Василь Шевченко.



Ключові слова: Langeland м. Карлсхман Швеція

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Операція Павутина: як СБУ вивела з ладу стратегічну авіацію РФ У ніч на 1 червня дрони з фур одночасно
- 02.06.2025 11:02
У Кам’янці-Подільському натовп заблокував авто ТЦК У Хмельницькій області стався резонансний інцидент: близько 100 осіб
- 30.05.2025 11:32
Психологічні та фізіологічні аспекти високої схильності до ризику У ході різних досліджень було виявлено, що більш високу схильність до ризику виявляють особи агресивні, які
- 27.05.2025 16:22
Приклади відповідності КВЕДів ФОП/ТОВ до кодів ДК 021:2015 Питання: як відповідають КВЕДи ФОП КВЕДи ТОВ до кодів ДК 021:2015 ?
- 26.05.2025 11:17
Что влияет на цены рынка криптовалют и от чего зависит цена Монеро? Что такое Monero и в чем ее особенность?
- 22.05.2025 13:48
Як отримати прописку в житлі без власника в Україні Як прописатися в житлі без згоди власника в Україні
- 22.05.2025 13:12
Фахівець з кібербезпеки Євген Шевцов пояснив, як не стати жертвою шахраїв у месенджерах Одна з найчастіших схем, які використовують шахраї вже дуже давно
- 22.05.2025 12:41
Який КВЕД ФОП підходить для ДК 021:2015 72420000-0 Який КВЕД для ДК 021:2015: 44330000-2, Який КВЕД ФОП для ДК 021:2015 72420000-0
- 22.05.2025 12:28
Опунція: чим корисна і кому не можна Симпатичний кактус, що складається з «коржиків» - це
- 20.05.2025 12:14

Всі новини