З’явився новий сайт для абітурієнтів. Як користуватись сайтом www.vstup.info

- 03.06.2009 23:21
З’явився новий сайт для абітурієнтів. Як користуватись сайтом www.vstup.info


Міністерство освіти і науки створило новий сайт. На ньому є вся потрібна абітурієнтові інформація про вступну кампанію “Конкурс”. Наприклад, ви хочете вступати на журналістику. Знаходите цей предмет у переліку, натискаєте на нього і з’являється список усіх вузів України, які навчають на журналіста. Шукати також можна по областях та за алфавітним показником. А на сторінці “запитання-відповіді” є форум, на якому відвідувачі сайту можуть розпитати одне одного, хто куди вступає, скільки балів набрав і багато іншого.

- Також на сайті буде інформація про об’єм держзамовлень, загальну кількість заяв, поданих до кожного вузу, кількість заяв на місця за держзамовленням, кількість абітурієнтів, які мають право на позаконкурсне зарахування, максимальна, середня та мінімальна кількість балів для зарахування за конкурсом, перелік конкурсних предметів для кожного напрямку, вартість одного року для денної та заочної форм навчання, - повідомив міністр освіти і науки України Іван ВАКАРЧУК. – Крім того, будуть відкриті загальні приймальні та “гарячі” лінії для інформування абітурієнтів про вступні кампанії по всіх містах, де є вищі навчальні заклади. А ще в інтернеті можна буде перевірити справжність кожного сертифікату Центру оцінювання якості освіти. Інформацію на сайті будуть поновлювати щодня.

Сайт почав працювати з вівторка, 17 червня. Його адреса – http://www.vstup.info

Джерело: МОН України


Ключові слова: Конкурс vstup.info вступ инфо вступ інфо http://www.vstup.info

Коментарі (8)
Танічка | 15.07.2011
Аналогічно, краще б його взагалі б не було!!!

Руслан | 26.07.2010
Не МОЗ, а МОН. Міністерство Освіти і Науки України

сергей | 21.07.2010
невозможно узнать результаты рейтинга поступающих в вузы

Людмила | 21.07.2010
Зайти на сайт в цьому році не вдалося ходного разу, якщо робота буде так організована і надалі, то кращеб його взагалі не було, спокійніше спати. Робила спроби заходити на сайт рано вранці, пізно ввечері і ніякого орезультату.

дмитро | 20.07.2010
Ганьба ! Адмінов сайту на мило!!!! Стидоба на весь ІНЕТ за МОН України !!!

сашковна | 19.07.2010
Та на цей сайт просто неможливо зайти! Вже нерви всі здають

Елена | 18.07.2010
Вот уже три дня зайти на сайт невозможно, он что--не работает?

Петя | 04.08.2009
А при чем здесь "МОЗ України" т.е. Министрерство Охорони Здоров"я України в общенациональном тестировании ? Указывайте вменяемые источники информации.

Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51
Дональд Трамп-молодший заявив, що Дональд Трамп може відмовитися від подальших зусиль зі встановлення миру в Україні Дональд Трамп-молодший заявив, що Дональд Трамп може відмовитися від подальших зусиль зі встановлення миру в Україні
- 04.12.2025 19:07
Зеленський дві години говорив із радниками Трампа: У Києві та Вашингтоні заговорили про реальний прорив
- 03.12.2025 19:52
Допомога 6500 гривень: як отримати, кому видадуть першими? В Україні розпочалися перші виплати у розмірі 6500 гривень для
- 03.12.2025 19:03
День святого Николая: история, традиции, советы А дорогие подарки – это нормально?
- 01.12.2025 21:39

Всі новини