Чернівецька ОДА прагне змінити статус пунктів пропуску з місцевих на міжнародні
- 04.05.2009 11:30![Чернівецька ОДА прагне змінити статус пунктів пропуску з місцевих на міжнародні](/foto/news/tatoo11_resize.jpg)
Як повідомили у Чернівецькій ОДА, йдеться про пункти пропуску «Красноїльськ-Вікову де Сус», «Дяківці-Раковець», «Шепіт- Ізвоареле Сучевей», «Руська-Ульма». Як повідомляє управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, в області перебуває делегація Державної митної служби України на чолі з першим заступником Голови державної митної служби України Ігорем Піковським. Учора відбулася робоча зустріч з делегацією голови обласної державної адміністрації Володимира Куліша. На ній були розглянуті деякі аспекти реалізації єдиної політики щодо функціонування та розвитку митних переходів у контексті реалізації транзитного потенціалу України, розвитку мережі пунктів пропуску на українсько-румунській ділянці кордону та її інфраструктури за Спільною операційною програмою «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013» в рамках Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства (ENPI).
Також розглядалися питання щодо співфінансування розробки та реалізації спільних проектів транскордонного співробітництва за вищезгаданою програмою. Підкреслювалось, що в зоні діяльності обласної митниці знаходяться місцеві пункти пропуску, інфраструктура яких не відповідає вимогам європейських стандартів. Місцеві пункти пропуску вимагають зміни статусу та термінової реконструкції. На зустрічі з головою ОДА були присутні начальник Чернівецької обласної митниці Микола Салагор, начальник Чернівецького прикордонного загону Микола Мацишин, відповідальні працівники обласної державної адміністрації та голови прикордонних з Румунією райдержадміністрацій та районних рад.
Прийнято рішення про те, що Державна митна служба України вирішуватиме питання щодо розбудови пунктів пропуску, а Чернівецька обласна державна адміністрація займатиметься модернізацією під'їзних шляхів до пунктів пропуску з удосконаленим типом покриття, що відповідає нормативним навантаженням.
Державна митна служба України підтримала ініціативу Чернівецької обласної адміністрації стосовно повторного звернення до румунської сторони з приводу зміни статусу згаданих пунктів пропуску.
Вищевказані пропозиції будуть опрацьовані з Міністерством закордонних справ України, Міністерством транспорту України, Державною прикордонною службою України та будуть направлені до Кабінету Міністрів України. А вже сьогодні на митному переході «Порубне-Сірет» відбулася робоча зустріч представників Державної митної служби України з представниками відповідних служб Румунії.
Коментарі (0)
Другие новости:
![](/foto/news/3423423552111.jpeg)
- 23.07.2024 12:14
![](/foto/news/24234234234.jpg)
- 19.07.2024 21:51
![](/foto/news/23123123311111.jpg)
- 18.07.2024 11:34
![](/foto/news/2342333423444.jpeg)
- 18.07.2024 10:45
![](/foto/news/342342342222.jpeg)
- 15.07.2024 09:00
![](/foto/news/34534534534555.webp)
- 14.07.2024 11:05
![](/foto/news/2342342342344222.jpeg)
- 14.07.2024 11:01
![](/foto/news/34234234234.jpeg)
- 14.07.2024 10:52
![](/foto/news/423423423444.jpeg)
- 12.07.2024 15:57