Правова інформація

 

Всі материали, які разміщено на сайті bukovina.biz.ua // bukovina.com.ua   Платиновая Буковина, а также RSS-канал сайта та опубликовані інформаційні материали інформагентства ЗАН (м. Чернівці), можуть бути використані в засобах масової інформації, на серверах мережі ІНтернет, в лрукованих виданнях, або на любих інших носіях тільки після письмового дозволу редакції bukovina.biz.ua. Цей дозвіл в рівній мірі розповсюджується на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти та сторінки в мережі Інтернет та ін. При передруку матеріалів з сайту та ретрансляції обовязкове активне посилання на першоджерело. перепечатке материалов с сайта и ретрансляции обязательна активная ссылка на первоисточник. Ніякого попереднього дозволу на передрук з боку Видавців, з якими заключено Договір про співпрацю, або авторів  bukovina.biz.ua (Платиновая Буковина) не вимагається. 

 

Повнота авторських прав на всі материали, розміщені на сайті bukovina.biz.ua, за виключенням особливо обговорених випадків, належать проекту bukovina.biz.ua. Виключення торкаються випадків прямого передруку матеріалів на нашому сервері іншої інформаціївідносно якої bukovina.biz.ua належить лише право друку. Всі виключення прямо оговорені в Договорах та текстах, яких вони торкаються.

 

Ресурс bukovina.biz.ua (Платиновая Буковина) пропонує сусідамм по інформаційному простору свої інформомери (як загальний так й тематичні по розділам), ленти заголовків з анотаціями статей, а також інші форми інформаційної співпраці. За попередньої домовленості можлива адаптація експортованих матеріалів до особливостей дизайну сайтів-партнерів. ОРганізувати таку співпрацю ви зможет, повідомівши  за контактними даними.  

У випадку виявлення випадків крадіжок контенту, відділом юридичної пфдтримки будуть прийняті адекватні міри реагування.

Сайт bukovina.biz.ua не несе відповідальності за помилкові дані та помилки на bukovina.biz.ua , та не несе відповідальності за які небудь збитки та збиток любого роду, прямий та непрямий, такий, який виник як наслідо доступу до інформації, яка є  на сайті  bukovina.biz.ua, ії використання та посилання на неї, використання або посилання на сайт а також, що виникає у звязку з доступом, використанням, функціонуванням, пошуком, зєднанням  інших інтернет-сайтів та  bukovina.biz.ua.

 

Адмінистрація сайта bukovina.biz.ua не несе відповідальності за зміст інформації, яка знаходится у архівних матеріалах сайту.  Архівні матеріали опублікованілише як невідємний факт в історії сайта. Інформаційний сайту  bukovina.biz.ua  надає можливість бажаєчим розміщувати інформацію для широкого загалу читачів (користувачів). Адміністрація сайту bukovina.biz.ua. може не розділяти точку зору авторів любих матеріалів та відповідальності за зміст матеріалів не несе.

 

Дякуємо, що витратили ваш час для читання даної сторінки