Що подивитися на Буковині? Подорожуйте легко! Фото

- 17.01.2011 13:16
Що подивитися на Буковині? Подорожуйте легко! Фото

Зелений туризм:

Отдых в Карпатах. С. Пидзахарычи. ФОТО номеров

Частный дом Ильчука Олександра. Туризм в Карпатах. Путила. Фото 

Садыба в Карпатах. С. Путила. Псарюк В.Ф. Фото
Колиба у Олекси. С. Путила. Очень вкусная гуцульская кухня. Фото
Приватна садиба с Розтоки. Чев'юк Марі

Читайте також: Карпаты: цены на гостиницы, туры, садыбы

Отдых в Вижнице, с. Виженка. Фото, как проехать, дорога и цены

Чернівецький національний університет ім. Ю Федьковича заснований 4 жовтня 1875р. указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа. На той момент відкрили теологічний, філософський та юридичний факультети. Першим ректором - відомий учений і громадський діяч К.Томащук. Тут викладали і вели дослідницьку роботу вчені європейського та світового рівня: економіст Й.Шумпетер, юрист Г.Гросс, історик Р.Кайндль, славіст О.Калужняцький, україніст С.Смаль-Стоцький, композитор і письменник С.Воробкевич та інші.

 (Натисніть на фото для збільшення)

Національний університет
Село Біла Криниця було центром поселення старовірів на Буковині. Російські старообрядці (за іншими назвами — липовани або філіпони) прибули на Буковину з Причорномор'я, Молдавії, Валахії і Бесарабії у 1760 — 1780-их pp. Поселення липован з'явилися в трьох повітах. Австрійська влада, зацікавлена в заселенні Буковини, ставилася прихильно до старообрядців. Цісарським патентом 1783 Йосиф II звільнив їх від податків на 20 років і гарантував свободу віровизнання. За невелику плату переселенці одержали землю і були звільнені від панщини, а також на 50 років від військової служби.

Вид при
подъезде

Древня  фортеця в Хотині. 1000-літній Хотин - одне з найдревніших міст України. Його історія сягає, за думкою археологів, до VIII століття, коли у східних слов'ян почався активний процес формування державності.

Банченський Свято-Вознесенский монастырь в с. Банчени Чернівецької  області. Настоятель - О. Жар. У монастирі зберігаються частки Животворящого Древа Хреста, св.мощей прп.Серафима Саровського, вмц.Варвары і багатьох інших святих. Неодноразово в монастир привозилася чудотворна Боянськая ікона Божої Матері з жіночого монастиря Боянськой ікони (з.Бояны Новоселіцкого району).

.

Фортеця у Кам'янець-Подільськом. Камянец - Подільський - місто, яке варто відвідати для ознайомлення з безліччю пам'яток. Так, одна цікава місцина - це Фортеця у м. Кам'янець-Подільський.

Стародавні церкви в Чернівецькій області:

Дерев'яна церква Успіння у селі Розтоки.  Як що їхати на Путилу, туристи побачать дивну старовинну церкву. Ця дерев'яна церква Святого - Успіння у селі Розтоки побудована у 1898 році на честь 50 - річчя Його величності Цисаря Франца-Іосіфа. Один з ранніх зразків групи культових споруд Буковинських Карпат.


Дерев'яна церква Симеона Стовпника, 1878р. у селі Мариничі.   В центрі Мариничів стоїть дерев’яна церква Симеона Стовпника. Ії побудовали у 1878 році. Можна казати, що всі церкви у цієї місцевості схожі майже до копіювання (с. Розтоки та ін. села Буковини).

Церква Різдва Пресвятої Богородиці у с. Петраші (1863 рік). Якщо їхати на Путилу, за селом Розтоки туристи побачать село Петраші. В Петрашах варто зупинитися та роздивитися чудову дерев'яну церкву ХІХ ст., яка привертає погляд типово буковинською трикупольною будовою - це дерев’яна церква Різдва Пресвятої Богородиці (1863 рік).

Місця для рибалки на р. Дністер: Врублевці. Якщо виїхати з м. Кам"янець - Подільський в бік с. Жовтневе (дивись на карті), а далі - Слобідки Кульчиєвецької, та тримати курс на Врублевці, можна відшукати незабутні місця.

Печера в селі Крівче (Борщівського району Тернопільської області) має назву Кришталева за незвичайний  блиск на стінах,  славиться своїми надзвичайними малюнками на стінах, які створила сама природа. За деякими оцінками, загальна довжина печери - 23 км. (!), досліджено - 6 км., освітлено - 3 км. Температура повітря в печері постійна - 11 градусів. Вологість повітря 86%. За словами фахівців, підземні печерні лабіринти утворилися на території древнього мілководого моря, яке відступило яке відступило понад 20 млн. років тому. Пізніше зрушення тектонічних плит викликало тріщини в гіпсових породах, в яких циркулювала вода, розмиваючи порівняно легкорозчинний гіпс. В результаті цього складного і тривалого процесу тріщини поступово перетворювалися на підземні канали, галереї, зали, утворюючи великі печери-лабіринти. Процес утворення печер, наросту сталактитів і сталагмітів продовжується і зараз.

 


Ключові слова: що подивитися в Чернівецькій області

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини