Що подивитися на Буковині? Подорожуйте легко! Фото

- 17.01.2011 13:16
Що подивитися на Буковині? Подорожуйте легко! Фото

Зелений туризм:

Отдых в Карпатах. С. Пидзахарычи. ФОТО номеров

Частный дом Ильчука Олександра. Туризм в Карпатах. Путила. Фото 

Садыба в Карпатах. С. Путила. Псарюк В.Ф. Фото
Колиба у Олекси. С. Путила. Очень вкусная гуцульская кухня. Фото
Приватна садиба с Розтоки. Чев'юк Марі

Читайте також: Карпаты: цены на гостиницы, туры, садыбы

Отдых в Вижнице, с. Виженка. Фото, как проехать, дорога и цены

Чернівецький національний університет ім. Ю Федьковича заснований 4 жовтня 1875р. указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа. На той момент відкрили теологічний, філософський та юридичний факультети. Першим ректором - відомий учений і громадський діяч К.Томащук. Тут викладали і вели дослідницьку роботу вчені європейського та світового рівня: економіст Й.Шумпетер, юрист Г.Гросс, історик Р.Кайндль, славіст О.Калужняцький, україніст С.Смаль-Стоцький, композитор і письменник С.Воробкевич та інші.

 (Натисніть на фото для збільшення)

Національний університет
Село Біла Криниця було центром поселення старовірів на Буковині. Російські старообрядці (за іншими назвами — липовани або філіпони) прибули на Буковину з Причорномор'я, Молдавії, Валахії і Бесарабії у 1760 — 1780-их pp. Поселення липован з'явилися в трьох повітах. Австрійська влада, зацікавлена в заселенні Буковини, ставилася прихильно до старообрядців. Цісарським патентом 1783 Йосиф II звільнив їх від податків на 20 років і гарантував свободу віровизнання. За невелику плату переселенці одержали землю і були звільнені від панщини, а також на 50 років від військової служби.

Вид при
подъезде

Древня  фортеця в Хотині. 1000-літній Хотин - одне з найдревніших міст України. Його історія сягає, за думкою археологів, до VIII століття, коли у східних слов'ян почався активний процес формування державності.

Банченський Свято-Вознесенский монастырь в с. Банчени Чернівецької  області. Настоятель - О. Жар. У монастирі зберігаються частки Животворящого Древа Хреста, св.мощей прп.Серафима Саровського, вмц.Варвары і багатьох інших святих. Неодноразово в монастир привозилася чудотворна Боянськая ікона Божої Матері з жіночого монастиря Боянськой ікони (з.Бояны Новоселіцкого району).

.

Фортеця у Кам'янець-Подільськом. Камянец - Подільський - місто, яке варто відвідати для ознайомлення з безліччю пам'яток. Так, одна цікава місцина - це Фортеця у м. Кам'янець-Подільський.

Стародавні церкви в Чернівецькій області:

Дерев'яна церква Успіння у селі Розтоки.  Як що їхати на Путилу, туристи побачать дивну старовинну церкву. Ця дерев'яна церква Святого - Успіння у селі Розтоки побудована у 1898 році на честь 50 - річчя Його величності Цисаря Франца-Іосіфа. Один з ранніх зразків групи культових споруд Буковинських Карпат.


Дерев'яна церква Симеона Стовпника, 1878р. у селі Мариничі.   В центрі Мариничів стоїть дерев’яна церква Симеона Стовпника. Ії побудовали у 1878 році. Можна казати, що всі церкви у цієї місцевості схожі майже до копіювання (с. Розтоки та ін. села Буковини).

Церква Різдва Пресвятої Богородиці у с. Петраші (1863 рік). Якщо їхати на Путилу, за селом Розтоки туристи побачать село Петраші. В Петрашах варто зупинитися та роздивитися чудову дерев'яну церкву ХІХ ст., яка привертає погляд типово буковинською трикупольною будовою - це дерев’яна церква Різдва Пресвятої Богородиці (1863 рік).

Місця для рибалки на р. Дністер: Врублевці. Якщо виїхати з м. Кам"янець - Подільський в бік с. Жовтневе (дивись на карті), а далі - Слобідки Кульчиєвецької, та тримати курс на Врублевці, можна відшукати незабутні місця.

Печера в селі Крівче (Борщівського району Тернопільської області) має назву Кришталева за незвичайний  блиск на стінах,  славиться своїми надзвичайними малюнками на стінах, які створила сама природа. За деякими оцінками, загальна довжина печери - 23 км. (!), досліджено - 6 км., освітлено - 3 км. Температура повітря в печері постійна - 11 градусів. Вологість повітря 86%. За словами фахівців, підземні печерні лабіринти утворилися на території древнього мілководого моря, яке відступило яке відступило понад 20 млн. років тому. Пізніше зрушення тектонічних плит викликало тріщини в гіпсових породах, в яких циркулювала вода, розмиваючи порівняно легкорозчинний гіпс. В результаті цього складного і тривалого процесу тріщини поступово перетворювалися на підземні канали, галереї, зали, утворюючи великі печери-лабіринти. Процес утворення печер, наросту сталактитів і сталагмітів продовжується і зараз.

 


Ключові слова: що подивитися в Чернівецькій області

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52
ДТП в Черновцах на Героев Майдана 17 07 2018 На улице Героев Майдана в Черновцах во вторник, 17 июля, произошла авария.
- 17.07.2018 15:41
В США продают заброшенный город В горах Калифорнии имеется покинутый городок, который выставлен на продажу.
- 17.07.2018 15:04
В Черновцах достаточно хлора для очистки воды Информацию о нехватке хлора для очищения водопроводной воды опровергли в коммунальном предприятии
- 17.07.2018 14:23
На Буковине умер обгоревший мужчина В результате работы со сварочным аппаратом 29-летний буковинец Андрей Продан получил
- 17.07.2018 13:09
Сегодня стартуют трехсторонние переговоры по транзиту газа Трехсторонние консультации по условиям транзита российского газа по украинскому газопроводу состоятся сегодня
- 17.07.2018 12:31
В Черновцах снова курсирует маршрутка 9А На автобусный маршрут 9А в Черновцах во вторник, 17 июля, вышел новый перевозчик.
- 17.07.2018 11:58
На Вижниччині відбулось ДТП з чотирма постраждалими Правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
- 17.07.2018 11:44
Ученые разработали бактериальные солнечные батареи С помощью фотосинтеза солнечный свет может превращаться в энергию с помощью многих бактерий
- 17.07.2018 11:38

Всі новини