Число жертв ракетного удару в Днепре достигло 45 осіб

- 16.01.2023 17:23
Число жертв ракетного удару в Днепре достигло 45 осіб

Число жертв ракетного удару в Дніпрі досягло 45 осіб.

Росія продовжує військове вторгнення в Україну, розпочате 24 лютого за наказом Володимира Путіна. DW слідкує за подіями 17 січня.

На 328-й день повномасштабного військового вторгнення Росії до України російські війська продовжують спроби утримати під контролем захоплені населені пункти сусідньої країни. Збройні сили та загони територіальної оборони України опираються агресії. Перевірити заяви представників обох сторін щодо незалежних джерел неможливо. За даними ООН, свої будинки залишили вже близько 16 млн. жителів України.

Євросоюз профінансує створення у Фінляндії мережі складів для першого стратегічного резерву на випадок хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних надзвичайних ситуацій, повідомила прес-служба Єврокомісії (ЄК). "Війна Росії проти України підтвердила необхідність посилення готовності ЄС до надзвичайних ситуацій хімічного, біологічного, радіологічного та ядерного характеру", - написав у Twitter єврокомісар з антикризового управління Янез Ленарчич.

У заяві ЄК йдеться, що резерв Європейського Союзу складатиметься з рятувального обладнання та предметів медичного призначення, таких як протиотрути та вимірювачі радіації, які призначені для захисту співробітників служб швидкого реагування та цивільного населення. У разі виникнення надзвичайної ситуації ці предмети будуть відправлені з Фінляндії до постраждалих держав ЄС або країн-партнерів. Вартість проекту – 242 мільйони євро.


Ключові слова: ракетний удар в Дніпрі

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини