В Україні впроваджують систему постковідной реабілітації
- 12.04.2021 15:44
В Україні впроваджують систему реабілітації пацієнтів, які перехворіли на COVID-19. Про це повідомили з посиланням на заступника Міністра охорони здоров'я Ірину Микичак.
Вона поінформувала, що робоча група МОЗ за участю національних експертів відповідних спеціальностей, представників НАМН України, медичних університетів, медичних установ і фахівців фізичної і реабілітаційної медицини напрацювала рекомендації по веденню пацієнтів з коронавирусной хворобою.
Зокрема, розробили стандарти медичної допомоги «Реабілітація пацієнтів з коронавирусной хворобою (COVID-19) і реконвалесцентів». Також МОЗ сформував пропозиції в НСЗУ про впровадження нового пакету медичних послуг з реабілітації для надання сучасної реабілітаційної допомоги пацієнтам після перенесеної коронавирусной хвороби.
Ірина Микичак звернула увагу, що з метою забезпечення санаторно-курортного лікування і реабілітації 6 квітня 2021 року МОЗ видало наказ, який передбачає прийом профільних пацієнтів в спеціалізованих (спеціальних) санаторіях МОЗ України.
«Таким чином, завдяки наявній мережі лікувальних установ і враховуючи зарубіжний досвід, пацієнти у напрямку сімейного лікаря можуть отримувати певний обсяг постковідной реабілітації в Україні. Цю роботу ми постійно розширюємо і, згідно із затвердженим стандарту, будемо розвивати і продовжувати реабілітацію постковідних пацієнтів, оскільки в цьому є необхідність », - резюмувала Ірина Микичак.
Дізнайтеся про розлади після COVID-19 >>>
Коментарі (1)
Другие новости:
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
В Києві тимчасово призупинили тепло-, водопостачання та роботу електротранспорту
У суботу вранці, 10 січня, у Києві зафіксували масштабні перебої в роботі
- 10.01.2026 12:42
Україна скликає Радбез ООН та засідання Ради Україна-НАТО через удар росіян Орєшніком
Україна звертається до міжнародної спільноти з вимогою негайної реакції на чергову
- 09.01.2026 11:54
У Львові виникли проблеми з електропостачанням: без світла опинилися лікарні та зупинився електротранспорт
У Львові в нічний час сталася критична ситуація з електропостачанням
- 07.01.2026 10:35
- 05.01.2026 17:21
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління
Де взнати куди звертатися?