Рекордний перекладенець, вагою 520 кг на день міста у Чернівцях. Фото
Найбільший здобний борошняний кондитерський виріб України – «Перекладенець буковинський» був презентований на ювілеї міста Чернівці, 3 жовтня 2009 року. Планувалось що важитиме «Перекладенець буковинський» 250 кілограм , матиме довжину 6 метрів, а у висоту і ширину – по одному метру. Але завдяки завзятості та ентузіазму, з яким готував цей чудо-перекладенець кондитерський цех приватного підприємця Володимира Терешкіна він вийшов,ще краще, ніж планувалось.В результаті чернівчани отримали кондитерський вироб, що важив не 250, а 520 кг., що е абсолютним рекордом України.
Розповідае працівниця кондитерського цеху: "Випікався перекладенець окремими частинами.Коли ми привезли його на площі уже були установлені і накриті скатертиною столи  площиною два на три метри, отже було прийняте рішення не перекладати столи, в результаті композиція перекладанця була змінена, але з роботою ми впорались чудово".
На його виготовлення пішло 220 кг муки, 60 кг цукру, 12 кг дріжджів, 35 кг масла, 500 яєць, 45 літрів молока, 19 кг вишень, 24 кг горіхів, 20 кг маку, 20 кг яблук, 38 кг повидла, 3 кг солі та 15 кг крошки бісквітної