Інтерв"ю з директором клініки “Пласт Арт”

З клінікою “Пласт Арт” кожен може бути гарним  

Нерідко ми чуємо, що краса повинна бути внутрішньою. І це дійсно так, адже не будучи гарною зовні, людина може бути дуже привабливою, завдяки саме своїм внутрішнім якостям. Але все одно вона прагне гарно  виглядати. Ми слідкуємо за станом свого волосся, робимо зачіски, одягаємо той чи інший одяг та прикраси, робимо макіяж. Тобто намагаємось і зовні бути привабливішими. Але якщо є якийсь суттєвий недолік, тоді косметичних засобів недостатньо, тоді варто звернутись до естетичних лікарів-спеціалістів. Саме вони зможуть надати вам необхідну допомогу. З розвитком сучасної медицини та медичних технологій естетична хірургія стала доступнішою, безпечнішою та вишуканішою.  Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії — клініка “Пласт Арт” - це той заклад, де кваліфіковані спеціалісти допомагають у вирішенні естетичних проблем.  

На наші запитання  відповідає директор клініки, член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів Руслан Миколайович Гуменний. 

– Я рада привітати  Вас у новому приміщенні клініки «Пласт Арт». Що спонукало Вас  до цього?

– У нас було все необхідне для надання  якісної медичної допомоги своїм  пацієнтам: сучасне обладнання, висококваліфікований персонал, спеціальний інструментарій та витратні матеріали. Не вистачало тільки приміщення, яке би відповідало високим стандартам. Розуміючи важливість цієї задачі, ми виношували ідею будівництва приміщення, яке б відповідало рівню Клініки. І ось нарешті, через 7 років, нам вдалось втілити її в життя  в такому вигляді, в якому повинна бути сучасна клініка пластичної та естетичної хірургії. В Україні переважна більшість клінік такого напрямку працюють в орендованих операційних та палатах загальнохірургічних стаціонарів, де зростає ризик інфекційних ускладнень, що в пластичній хірургії категорично не допустимо. Ми щасливі, що можемо надати своїм пацієнтам розкіш перебування в абсолютно автономній клініці пластичної хірургії. В Києві вже існують кілька подібних клінік, але в Західному регіоні ми єдині. Для надання медичних послуг високого рівня в нашому розпорядженні одно- та двомісні палати, обладнані хірургічними функціональними ліжками,  окремими санвузлами та телевізорами. Створені умови для можливості сумісного перебування родичів з прооперованими пацієнтами, яким ми пропонуємо індивідуальне меню харчування.

– Судячи з ваших  слів, рівень обслуговування дуже високий. Напевно, все це – дороге задоволення?

– І тут ми йдемо назустріч нашім пацієнтам. Оскільки умови перебування та якість надання послуг в клініці «Пласт Арт» відповідає європейському рівню, а вартість – на порядок нижча від цін навіть українських клінік. Саме тому нашими пацієнтами є не тільки мешканці України, а й близького та дальнього зарубіжжя. Не менш важливим є той факт, що у вартість наших послуг входить повне медикаментозне забезпечення, немає ніяких додаткових неочікуваних витрат. Отож, варто зазначити, що наші послуги є абсолютно доступними для переважної більшості українців.

– Які види послуг Ви надаєте своїм  пацієнтам? Що Ви можете зробити, а які операції роблять тільки в Києві?

– Ми пропонуємо своїм пацієнтам широкий спектр пластичних операцій та нехірургічних  методів корекції зовнішності:

  • різноманітні види підтяжок обличчя та шиї,
  • пластика повік, носа та вушних раковин
  • об’єму та форми губ
  • операції на молочних залозах (підтяжки, збільшення, корекція асиметрій та форми)
  • хірургічна корекція живота, талії, стегон (абдоменопластика та ліпосакція)
  • ін’єкційне наповнення зморщок препаратами гіалуронової кислоти
  • ін’єкції Botox
  • омолодження шкіри методом лазерного шліфування
  • корекція виражених рубців, після раніше перенесених травм та операцій
  • інтимна хірургія

Взагалі, в клініці  «Пласт Арт» роблять все, крім зміни  статі та грубих післяопікових деформацій. Щоб отримати якісну допомогу, не потрібно долати сотні кілометрів. Ми завжди поруч. 

– Як довго після  операції пацієнт  перебуває в клініці?

– Залежно від  типу та об’єму операції. Певні види операцій проводяться під місцевою анестезією, що не потребує післяопераційного  перебування в клініці. Зазвичай термін перебування становить дві-три доби. В міру плину післяопераційного періоду пацієнт залишається під нашим наглядом і має можливість в будь-який час отримати необхідну для нього консультацію та огляд, навіть якщо минуло кілька років.

– Які фахівці працюють у вашій клініці?

– Працівники клініки  «Пласт Арт» – це дружний колектив однодумців. Всі наші хірурги працюють практично з моменту заснування клініки, досягли високого рівня  майстерності в галузі пластичної хірургії завдяки постійному відвідуванню конгресів та майстер-класів, які проводилися закордонними спеціалістами (Іспанія, Бразилія, США, Швеція, Німеччина, Італія, Росія). У кожного хірурга, звичайно, є сертифікати та дипломи на право провадження такої діяльності. Штат хірургів дозволяє розподілити напрямок роботи для кожного окремо: кожен займається вузьким напрямком, що дозволяє отримувати найкращі результати. Середній медичний персонал отримав та постійно підтверджує вищу кваліфікаційну категорію. Крім того, реабілітаційний період прискорює косметолог за допомогою апаратних та мануальних методик.

– Що би Ви хотіли порадити людям, які збираються зважитися на такий  крок, та тим, які  ще вагаються? 

– Вибір клініки  пластичної хірургії, перш за все, передбачає вибір пластичного хірурга, якому ви доручаєте своє здоров’я та з роботою якого ви пов’язуєте ваші надії на успішний результат. Естетичний хірург, який працює в клініці пластичної хірургії, повинен мати ґрунтовну багаторічну професійну підготовку в своїй галузі, що підтвердять дипломи та сертифікати, а також постійне самовдосконалення та освоєння нових перспективних методик. Кваліфікований лікар завжди об’єктивно визначить чи ви дійсно потребуєте операції, а якщо ні, то підбере оптимальну для вас нехірургічну методику.

Наші лікарі завдяки своєму професіоналізму  та досвіду завжди знайдуть оптимальний  варіант індивідуально для кожного  пацієнта. Адже для нас головне  –  здоров’я та гарний психологічний  стан кожного нашого відвідувача. 

Наша  адреса: м. Чернівці, вул. Боярко, 1-а

Тел. 8 (050) 374 56 66 , 8 (037 2)  54 72 82